Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi

Nöroloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Kardiyoloji , Dermatoloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Çocuk Cerrahisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Adnan Kahveci Mahallesi Osmanlı Caddesi No:17 Gürpınar / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

1997 yılında kurulan Kolan Hastaneler Grubu, birçok bölgede hizmet vermektedir. Kolan Hastaneler Grubu 40’ın üzerinde branşta, 450’nin üzerinde hekim kadrosu ve 3000 personeli ile hizmet vermektedir. Hastane dışında aynı ortamı yaratmak amacı ile takibi yapılacak olan hastaların evde bakım sürecinde nitelikli hemşire ya da hasta bakıcı ile sağlık hizmeti sunulmaktadır. Kolan International Hastanesi, uluslararası sağlık akreditasyon kuruluşlarından biri olan Join Commission International (JCI) akreditasyon belgesine sahiptir. Beylikdüzü Kolan Hastanesi ise 2008 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 10 bin metrekare kapalı alana sahip olan hastanede 105 yatak, 4 ameliyathane bulunmaktadır. Toplamda 24 yatak kapasiteli genel, cerrahi, koroner ve kalp damar cerrahisi yoğun bakım üniteleri ile 16 küvözden oluşan yeni doğan yoğun bakım ünitesi hastanede bulunmaktadır.

Beylikdüzü Kolan Hastanesi Acil Servis bölümünde 24 saat hizmet verilmektedir. Acil Servis kısmında uzman doktorları tarafından en uygun ve etkin hizmet sunulmaktadır. Beylikdüzü Kolan Hastanesi’nde Check Up Merkezi, Akupunktur ve Tedavi Ünitesi, Saç Ekim Merkezi, Sporcu Sağlığı Merkezi gibi bölümler bulunmaktadır. Kolan Hastaneleri tarafından Uyku Bozukları Kliniği ile uyku sorunlarına yönelik Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz branşları ile birlikte multidisipliner yaklaşımla güncel tanı ve tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Kolan Hastane Grubu, Hasta güvenliği, enfeksiyon kontrolü, hasta bakımı, risk yönetimi, personel eğitimi, tesis güvenliği gibi birçok konuda uluslararası standart sağlamaktadır. Beylikdüzü Kolan Hastanesi’nin internet sitesi üzerinden e-randevu, e-sonuç, e-danışma gibi sonuçlara, online işlemler kısmından ulaşılmaktadır. Kolan Hastanesi iletişim numarası olan 444 1 443 numarası üzerinden ya da Beylikdüzü Kolan Hastanesi iletişim numarası üzerinden de randevu alınabilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Demir, Ferritin, Magnezyum, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, EKG, Boy Uzatma, Beta HCG, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Tomografi, Akupunktur, Dermapen, CRP, Kök Hücre Tedavisi, Tüp Bebek, Nebulizatör, Kürtaj, Mezoterapi, İşitme Cihazı, Protez Saç, Bakır, Kortizon, Burun Ameliyatı, Anjiyo, Çinko, TSH, Homeopati, Kızlık Zarı Dikimi, Hemogram, Check Up, EEG, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, Botoks, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Soğuk Lipoliz, Buz Lazer, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Selenyum, Kolajen, Epilasyon, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Sezaryen Doğum, Laparoskopi, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Ovulasyon Testi, Microblading, FFA, ALP, ASO, Torch, Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Kortizol, Nefes Egzersizleri, İğneli Epilasyon, Serbest T4, Röntgen, Bademcik Ameliyatı, Protez Tırnak, Kulak Temizleme, Glukoz, Bel Fıtığı Ameliyatı

Doktorlar

Op. Dr. Hamdi Özkan
Ortopedi ve Travmatoloji,
Prof. Dr. Kürşad Erinç
Kardiyoloji,
Op. Dr. Günay Gündüz
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Sedat Yiğit
Dahiliye,
Op. Dr. Ömer Keven
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,
Uzm. Dr. Ebru Öztürk
Radyoloji,
Uzm. Dr. Ali Karaçınar
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. Ali Osman Buğdaycı
Dahiliye,
Op. Dr. Burhan Tam
Genel Cerrahi,
Prof. Dr. Hüseyin Sürücü
Dahiliye, Kardiyoloji,
Fzt. Filiz Öztürk
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Op. Dr. Fuat Karatepe
Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Benian Hanife Deniz
Nöroloji,
Uzm. Dr. Mehmet Anıl
Dahiliye,
Uzm. Dr. Özer Selimoğlu
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Dr. Serdar Güven
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,