evim.com

Özel Silivri Anadolu Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No. 72 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Silivri Anadolu Hastanesi, İstanbul Silivri’de 12 bin 230 metrekarelik bir alana inşa edilen hizmet binasında, sağlık alanında halkın ihtiyaçlarını gidermek amacıyla açılmıştır. Hastane Anadolu Hastaneleri sağlık grubuna bağlı olarak hizmet vermektedir. Anadolu Hastaneler Sağlık Grubu’nun gerek Akdeniz Bölgesinde, gerek Karadeniz Ereğli’de göstermiş olduğu başarılardan dolayı, Silivri halkı da hastaneyi kısa sürede benimsemiş ve başarılarına güvenerek hastaneyi tercih etmeye başlamıştır. Özel Silivri Anadolu Hastanesi’nde görev yapan toplam hekim sayısı 45 olarak belirtilmiştir. Diğer yardımcı sağlık çalışanları, personel ve idari kadro ile toplamda 412 çalışanı bulunmaktadır.

Hastane yönetimi Anadolu Hastaneler Grubu’na yakışır bir şekilde hizmet vermeye özen göstermektedir.  Bu amaç ile hastanenin birimlerinde kullanılan tüm  cihazların ileri seviye teknolojik medikal aletler olmasına dikkat edilmektedir. Gerek poliklinik odaları, gerekse ameliyathaneler hastalığın teşhis ve tedavi sürecinde hekimlerin tecrübeleri ile yeniliğe uyum sağlayarak oluşturulan cihazların gücü birleştirilerek hizmet verilmektedir. Hastanede 120 hasta yatak kapasitesi bulunmaktadır. Bütün hasta odaları hastaların bedenen zor bir dönemden geçtiği düşünülerek, evlerinin ortamında rahat edebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Televizyon, hastaya özel banyo ve tuvalet, mini soğutucu, klima ve refakat eden kişi için istirahat koltuğu bütün hasta odalarında bulunmaktadır. Ayrıca her hasta yatağına bitişik olarak konulan bir de hemşire çağırma butonu bulunmaktadır. Buton yardımı ile acil durumlarda kısa sürede sağlık çalışanına ulaşım sağlanmaktadır.

Özel Silivri Anadolu Hastanesi’nde, İstanbul Silivri halkının ihtiyacını karşılayacak ölçüde tüm  birimlerde hizmet verilmektedir. Hastanede 37 adet yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Bu yoğun bakım ünitelerinden 10 tanesi koroner, 21 tanesi genel ve 5 tanesi de KVC yoğun bakım ünitesi şeklindedir. Hastanede bulunan yoğun bakım odalarından 12 tanesi de yenidoğan yoğun bakım yatağı olarak kullanılmaktadır. Hastanede bulunan yenidoğan yoğun bakım üniteleri, anne adaylarının doğum yapmak için hastaneyi tercih etmelerinde etkili olmaktadır. Hastanede 2 ayrı doğum odası mevcuttur.

Hizmetler:

Iq Testi, Boy Kilo Endeksi, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, İmplant, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Hamilelik Testi, Safra Kesesi Ameliyatı, Hemogram, Homeopati, Katarakt Ameliyatı, Göz Testi, Kegel Egzersizi, Prp, EMG, Mamografi, Sezaryen Doğum, Smear Testi, Ovulasyon Testi, FFA, Bademcik Ameliyatı, Bel Fıtığı Ameliyatı, Peg, Elisa Testi, Bypass Ameliyatı, Bronkoskopi, Sperm Testi, Dil ve Konuşma Terapisi, Trakeostomi, Vazektomi, Kontakt Lens, Proloterapi, Kasık Fıtığı Ameliyatı, PSA, Mide Küçültme, Kriyoterapi, NST, Rahim Filmi, Kalp Pili, Histeroskopi, PPD Testi, Grip Aşısı, Sistoskopi, TMS, Lokal Anestezi, Kayropraktik, Prostat Ameliyatı, Stent, Boyun Fıtığı Ameliyatı, İkili Test, Elektroşok, Kolposkopi, Amalgam Dolgu, Göz Çizdirme, Rentek Manevrası, RİA, Diş Temizleme, TENS Cihazı, Sırt Korsesi, Detaylı Ultrason, Spinal Anestezi, HIV Testi, İnsülin Direnci Testi, Fraksiyonel Lazer, Fıtık Ameliyatı, TİT, ERCP, Hemoroid Ameliyatı, BCG Aşısı, Epidural Doğum, Suda Doğum, Diş Estetiği, Amniyosentez, Entübasyon, Valsalva Manevrası, Akıllı Lens, HPLC, Heimlich Manevrası, Kalça Protezi, Ortopedik Tabanlık, Sedasyon, Akciğer Grafisi, TEE, Osteopati, Menisküs Ameliyatı, Kortikosteroid, Miyom Ameliyatı, Alkali Beslenme, Bonding, Şeffaf Diş Teli, Nefes Terapisi, Kolesistektomi, Varis Ameliyatı, Telomer, Neonatal Tarama, Göz Ameliyatı, Ekokardiyografi, Aşılama, HPV Testi

Doktorlar