Özel Küçükköy Bilge Hastanesi

Psikoloji , Nöroloji , Gastroenteroloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Kardiyoloji , Diyetisyen , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Acil Servis , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Mikrobiyoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Küçükköy Bilge Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Şemsipaşa, 56. Sk. No: 2 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde yer alan Küçükköy Bilge Hastanesi, 2000 yılında açılarak sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Hastanede hafta içi ve hafta sonu 24 saat boyunca sağlık hizmeti sunulmaktadır. Bu özelliği ile hastalara zaman avantajı sağlamaktadır.

Küçükköy Bilge Hastanesi, bulunduğu konum itibariyle Avrupa ve Asya yakasından hastalara hizmet sunmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet sunan acil servis, bölgede yaşanabilecek olası rahatsızlıklara karşı acil müdahale şansı vermektedir.

Teknolojik ve tıbbi donanıma sahip olan hastane, modern bir anlayışla tasarlanmıştır. Hastaların kendilerini özel hissetmeleri amacıyla özel olarak tasarlanan odalar, ihtiyaçların karşılanacağı alanları bulundurmaktadır. Bu süreçte hasta ve hasta yakınlarının vakit geçirebilecekleri alanlar yer almaktadır. Küçükköy Bilge Hastanesi, bölge halkının ihtiyaç duyduğu branşlarda poliklinik hizmeti vermektedir. Bu polikliniklerden bazıları kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları ve sağlığı, üroloji, genel cerrahi, dahiliye, kardiyoloji, ortopedi , göğüs hastalıkları, KBB, gastroentroloji, beyin ve sinir cerrahi olarak sıralanmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Kök Hücre Tedavisi, Lavman, NLP, Tomografi, Dermapen, CRP, Akupunktur, Kürtaj, Tüp Bebek, RF, Nebulizatör, Mezoterapi, Burun Ameliyatı, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, Check Up, EEG, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer

Doktorlar

Op. Dr. Yacop Ledamo Belamo
Genel Cerrahi,
Op. Dr. Etem Görçin
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Mehmet Hamdi Günsay
Radyoloji,
Uzm. Dr. Nurettin Almaghalsa
Ortopedi ve Travmatoloji,
Uzm. Dr. Nouraldin Almaghalsa
Ortopedi ve Travmatoloji,
Emira Kanal
Ağız ve Diş Sağlığı,
Uzm. Dr. Ahmet Halefoğlu
Göğüs Hastalıkları,
Op. Dr. Müşteba Sevil
Üroloji,
Op. Dr. Cengiz Tokgöz
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Op. Dr. Oğuz Güler
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Dr. Güven Çeçe
Dahiliye,
Op. Dr. Çağatay Korkut
Genel Cerrahi,
Op. Dr. Cihan Koç
Kulak Burun Boğaz,
Uzm. Dr. Meral Mutlu
Enfeksiyon Hastalıkları,
Uzm. Dr. Muhammed Karayusuf
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Uzm. Dr. İsmail Düşünceli
Dahiliye,