Özel Osmanoğlu Hastanesi

Psikoloji , Nöroloji , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Kardiyoloji , Diyetisyen , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Acil Servis , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Patoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Osmanoğlu Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar sok. No: 4 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Osmanoğlu Hastanesi, Dr. Salih Osmanoğlu tarafından 1985 yılında kurulmuştur. Her türlü ameliyatın yapıldığı sağlık merkezi, ağırlıklı olarak cerrahi bir hastane olarak kurulmuştur. Günümüzde de hastane modern cihazlarla yenilenmiş olup 8 tanesi süit oda bulunmaktadır. Hastanede toplamda 50 adet yatak kapasitesine sahiptir. Kuruma “bebek dostu hastane”  unvanı verilmiştir.

Hastanede plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahisi bölümü bulunmaktadır. Birimde saç ekimi, estetik burun ameliyatları, liposuction, yüz germe ve yüzdeki tümörlerin çıkarılması gibi işlemler uygulanmaktadır.

Hastanenin biyokimya, hormon, mikrobiyoloji ve seroloji laboratuvarları, 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Osmanoğlu Hastanesi randevuları için;  internet sitesinden online olarak e- randevu veya 0850 800 50 50 numaralı çağrı merkezinden 7 gün 24 saat  ulaşılmaktadır. Hastanenin hasta ziyaret saatleri her gün 12:00 -  20:00 saatleri arasında olup, hekim kararı doğrultusunda ziyaretçi ve refakatçi kısıtlaması yapılabilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Kanal Tedavisi, Ketojenik Diyet, Demir, Ferritin, Magnezyum, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, C Vitamini, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, EKG, Sünnet, Beta HCG, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, CRP, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Tomografi, Dermapen, Akupunktur, Kürtaj, Tüp Bebek, Nebulizatör, Mezoterapi, Burun Ameliyatı, Bakır, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, İlk Yardım, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Ultrason, Botoks, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Selenyum, Kolajen, Epilasyon, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Diş Kaplama, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Ovulasyon Testi, Microblading

Doktorlar

Prof. Dr. Fevzi Aksoy
Nöroloji,
Op. Dr. Selçuk Örsel
Ortopedi ve Travmatoloji,
Uzm. Dr. Hamdi Hacıbedel
Genel Cerrahi,
Op. Dr. Selahattin Tulunay
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,
Uzm. Dr. Sevim İlter
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,
Uzm. Dr. Şukufe Diren
Tıbbi Mikrobiyoloji,
Uzm. Dr. Ülkü Kantar
Tıbbi Biyokimya,
Elif Nurhak Erdal
Ağız ve Diş Sağlığı,
Prof. Dr. Selçuk Özarmağan
Genel Cerrahi,
Op. Dr. Saadet Sertaç Ergin
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Prof. Dr. Sadık Perek
Genel Cerrahi,
Op. Dr. Nedret Çetintürk
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Haluk Kulen
Genel Cerrahi,
Op. Dr. Nimet Göker Kıldık
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Prof. Dr. Rıdvan Seven
Genel Cerrahi,
Prof. Dr. Ahmet Batkın
Genel Cerrahi,