Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Barış Mah. Zafer Cad. No: 2 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

2006 yılında İstanbul Beylikdüzü’nde açılan Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi, 2 bin 500 metrekare kapalı alanda ve 4 katlı binada sağlık hizmeti verilmektedir. Hastanede 1 ameliyathane ve 4 yatan hasta odası ile poliklinik hizmeti sağlanmaktadır. Cerrahi tıp merkezinde, muayene dışında radyolojik incelemeler, kolonoskopi ve endoskopi incelemeleri yapılmaktadır. Hastanenin fizik tedavi servisi, müdahale ve gözlem odası, alçı odası, bebek bakım ve emzirme odası bulunmaktadır.

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi, ağız ve diş sağlığı, acil müdahale, beslenme ve diyet, genel cerrahi bölümleri bulunmaktadır. Check-up merkezine sahip olan hastanede sağlıklı bireylere yapılan tarama ile erken tanı ve teşhis sayesinde ileride oluşabilecek hastalıkların önüne geçilmektedir. Ağız ve diş sağlığı kliniğinde endodonti, estetik diş hekimliği, oral implantoloji, ortodonti, pedodonti, periodontoloji, protez gibi tedaviler uygulanmaktadır.

Hastanenin acil servis bölümü tanı ve tedavi hizmetleri, 7 gün 24 saat verilmektedir. Ambulans hizmetleri Acıbadem Sağlık Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmaktadır. Acıbadem Grubu’nun bazı hastanelerinde hasta nakli ve sevki için heliport (helikopter alanı) bulunmaktadır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde bel ağrısı, osteoartrit, fibromiyalji gibi sorunları olan hastalara hizmet verilmektedir. Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi Cildiye polikliniğinde; lazer uygulamaları, cilt gençleştirme, cilt sıkılaştırma, çatlak tedavisi, kılcal damar ve varis tedavisi, leke tedavisi gibi alanlarda hizmet sunulmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu psikoloji bölümleri, aile terapisi, evlilik ve çift terapisi, ergen ve çocuk psikoterapi konusunda destek sağlamaktadır. Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi’nin iletişim numarası üzerinden ya da e-randevu alanı üzerinden randevu alınmaktadır. Hastanenin internet sitesinde bulunan “Acıbadem Online” kısmından laboratuvar sonuçlarına ulaşılmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Endoskopi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sedimantasyon, EKG, Boy Uzatma, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, Kemoterapi, NLP, Tomografi, Dermapen, Akupunktur, CRP, Nebulizatör, Alerji Testi, Kürtaj, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, Burun Ameliyatı, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, Check Up, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp

Anlaşmalı Kurumlar:

Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Euro Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Groupama Sigorta, Halk Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ankara Sigorta, Ak Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Ziraat Sigorta, İş Bankası, Acıbadem Sigorta, Allianz Sigorta, Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta

Doktorlar