İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Merkez mah. Çukurçeşme cad. No: 57 – 59 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Medical Park Gaziosmanpaşa, 2015 yılında sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. 2018 yılında hastane İstinye Üniversitesi ile yaptığı anlaşma sonucu üniversite hastanesi olmuştur. Böylelikle ‘İstinye Üniversitesi Medical Park Gaziosmanpaşa’ adı ile anılmaya başlanmıştır. Hastane 67.000 m2’lik kapalı alana sahiptir. Hastane binası 197 yatak kapasiteli ve 15 ameliyathaneyi bünyesinde barındırmaktadır. Hastane, her daim hastalarının rahat bir tedavi imkânı sürdürmelerine önem göstermesinden dolayı VM konsepti ile oluşturduğu katında hastalarına son derece konforlu bir tedavi süreci sağlamaktadır. Ayrıca yapım aşamasının ilk gününden itibaren sağlık alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanenin, binası da son teknolojik altyapılar ile donatılmıştır. Bu sebeple hastalarına hızlı ve güvenilir bir sağlık imkanı sunmaktadır.

İstinye Üniversitesi Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, sunduğu yüksek standartlı sağlık hizmeti ile hastalarına Üniversite Hastanesi olmanın farkını yaşatmaktadır. Hasta memnuniyetine önem veren hastane, hastalarının taleplerini soru, öneri ve görüşlerini dikkate alarak gelişim sürecini aralıksız sürdürmektedir. İstinye Üniversitesi Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, hastalarına ulaşılabilir, güvenilebilir ve yüksek standartlı bir sağlık hizmeti alma imkanını sunmaktadır. Etik değerlere uygun bir şekilde hizmet veren hastane, bölgenin en çok tercih edilen hastaneleri arasındadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, NLP, CRP, Dermapen, Akupunktur, Tomografi, Kürtaj, Alerji Testi, Nebulizatör, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Burun Ameliyatı, Anjiyo, Çinko, TSH, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, İlk Yardım, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer

Doktorlar