Medical Park Göztepe Hastanesi

Psikoloji , Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Romatoloji , Üroloji , Nefroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyasyon Onkolojisi , Aile Hekimliği , Perinatoloji , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Kalp ve Damar Cerrahisi , Çocuk Genetik Hastalıkları , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Girişimsel Radyoloji , Göğüs Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Tıbbi Genetik , Çocuk Hematolojisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Biyokimya , Çocuk Kardiyolojisi , Çocuk Nefrolojisi , Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Medical Park Göztepe Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

E5 Üzeri 23 Nisan sok. No: 17 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Medical Park Hastaneleri, 1993 yılında sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. “Herkes İçin Sağlık” felsefesi ile yola çıkan Medical Park Hastaneleri, bugün Türkiye’nin 15 ilinde 25 hastanesi ile nitelikli bir hizmet vermektedir. Alanında uzman hekimleri ve donanımlı hastaneleri ile hastalarına yüksek standartlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Medical Park Hastanelerinin 3 tanesi JCI (Joint Commission International) belgesine layık görülmüştür.

Medical Park Hastanelerinin biri de Kadıköy’de bulunan BAU Medical Park Göztepe Hastanesi Dir. 2012 yılında kurulan hastane Bahçeşehir Üniversitesi’nin iş birliği ile gerçekleşmiştir. 293 yatak kapasitesine sahip BAU Medical Park Göztepe Hastanesi, aynı zamanda 64 yoğun bakım yatağı ve 9 ameliyathaneye sahiptir. Hastane sadece Türk vatandaşlarına değil, yurtdışından gelen hastalara da nitelikli bir sağlık hizmeti vermektedir.

BAU Medical Park Göztepe Hastanesi aynı zamanda Türkiye’nin ilk özel kanser hastanesidir. Hastanede bir kat yalnızca kanser hastalarının tedavisi için ayrılmıştır. Burada hastalarına nitelikli tedavi sunan hastane, hastalarının yaşam kalitelerini de yükseltmek için çalışmaktadır. İleri teknolojik altyapıya sahip olan hastane tedavilerinde “PET – CT, Lineer Akselatör, Dijital ve Priferik Anjiyo, Digital Mamografi” gibi ileri teknolojik ekipmanları kullanmaktadır. Donanımlı hastane binasıyla, doktorlarıyla ve nitelikli sağlık personelleriyle BAU Medical Park Göztepe Hastanesi bugün hastalarına uluslararası standartlarda bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Endoskopi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Sedimantasyon, EKG, Boy Uzatma, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Tomografi, CRP, Dermapen, Akupunktur, Kemoterapi, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Lavman, Mezoterapi, RF, Tüp Bebek, Kürtaj, Nebulizatör, Burun Ameliyatı, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Kızlık Zarı Dikimi, Hemogram, EEG, Check Up, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp

Doktorlar

Uzm. Dr. Suar Çakı Kılıç
Çocuk Hematolojisi,
Dr. Ali Kemal Gürbüz
Pratisyen,
Uzm. Dr. Gülendam Koçak
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,