Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Psikoloji , Nöroloji , Gastroenteroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Romatoloji , Üroloji , Nefroloji , Ortodonti , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyasyon Onkolojisi , Aile Hekimliği , Perinatoloji , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Algoloji , Ağız ve Diş Sağlığı , İmmünoloji , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Neonatoloji , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Girişimsel Radyoloji , Göğüs Hastalıkları , Spor Hekimliği , Dil ve Konuşma Terapisti , El Cerrahisi , Çocuk Nörolojisi , Çocuk Psikiyatrisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Tıbbi Genetik , Çocuk Gastroenteroloji , Çocuk İmmünolojisi , Çocuk Hematolojisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Biyokimya , Çocuk Kardiyolojisi , Çocuk Ürolojisi , Gastroenteroloji Cerrahisi , Çocuk Nefrolojisi , Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları , Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi , Cerrahi Onkoloji , Çocuk Onkolojisi , Çocuk Yoğun Bakımı , Tıbbi Patoloji , Doku ve Organ Nakli Merkezi , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Medical Park Bahçelievler Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Kültür Sok. No.1 E5 Yolu / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Medical Park Bahçelievler, 2007 senesinde İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde 33 bin metrekarelik bir alanda hizmete başlamıştır. Hastane Altınbaş Üniversitesi ile ortaklaşa çalışarak sağlık hizmetine başlamıştır. Bu ortaklık sebebi ile hastanenin ismi Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler Hastanesi’dir.

Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler Hastanesi Akreditasyon belgesi olan Joint Commision İnternational'e sahip bir hastanedir. Dünya ile aynı standartlarda sağlık hizmeti vermek için gereken tüm ekipmanları ve medikal ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Hastane inşa edildiği geniş alanın avantajlarını hasta ve hasta yakınlarına sunmaktadır. Bu doğrultuda bünyesinde toplam 242 hasta yatak kapasitesi bulunmaktadır. Odalar hasta ve hasta yakınlarının rahat edebileceği büyüklüktedir. Poliklinik olarak 89 odada hizmet verilmektedir.

Cerrahi işlemlerin yapıldığı 10 adet ameliyathane bulunurken anne adaylarının doğum gerçekleştireceği doğumhaneler de son teknikler ile doğum işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Hastanede 24 yenidoğan yoğun bakım odası bulunmaktadır. Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde yoğun bakım oda sayısı 24, yetişkin yoğun bakım oda sayısı 6, kalp damar sağlığı için oda sayısı 12, KVC yoğun bakım odası ise 6 adet bulunmaktadır. Medical Park Bahçelievler Hastanesi, alanında uzman hekim kadrosu ile sağlık alanındaki gelişmeleri hastalara uygulamaktadır. Pek çok branşta elde edilen başarılar, sağlık hizmetinin üst seviyede verilmesine olanak sağlamaktadır. Hastane dünya genelinde kemik iliği naklinde lider durumdadır. Gerek yetişkin gerek çocuk kemik iliği konusunda son derece başarılı girişimlerde bulunarak bu alanda öncü kuruluş haline gelmiştir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Endoskopi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Libido, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Akupunktur, Tomografi, CRP, Dermapen, Kök Hücre Tedavisi, Kemoterapi, NLP, Lavman, RF, Mezoterapi, Tüp Bebek, Kürtaj, Alerji Testi, Nebulizatör, B Vitamini, Burun Ameliyatı, Bakır, EOS, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Kızlık Zarı Dikimi, Hemogram, Check Up, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, EEG, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Kegel Egzersizi

Doktorlar

Uzm. Dr. Ahmet Oğuz Tezcanlı
Acil Servis,
Uzm. Dr. Bora Çatal
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,