Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 10 Üst Kaynarca / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Marmara Üniversitesi 1883 yılında eğitim hizmetlerine başlamıştır. Üniversite, Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden biridir. Marmara Üniversitesi kendisini hızla büyütmüş ve Türkiye’ye birçok eğitimli bireyler yetiştirmiştir. Köklü ve nitelikli bir eğitim veren Marmara Üniversitesi, sağlık alanında da Türkiye’ye yararlı olabilmek adına Marmara Üniversitesi İstanbul Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesini kurmuştur. 2010 yılında sağlık hizmeti vermeye başlayan Marmara Üniversitesi İstanbul Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, oldukça büyük bir hizmet binasına sahiptir. Böylelikle bölgenin birçok sağlık ihtiyacını karşılamaktadır.

Marmara Üniversitesi İstanbul Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 658 yatak kapasitesine sahiptir. Şok dalgaları ile taş kırma hizmetinde hastane, şok dalgaları ile hastanın vücudundaki taşları kırmaktadır. Bu tedavi yöntemi en çok talep edilen hizmetler arasındadır. Bebek uyku polikliniğinde ise uyku problemi olan bebeklerin sorunları çözülmektedir. Gebe eğitimi okulunda da aynı şekilde annelere gebelik boyunca ve sonraki süreçte faydası olabilecek bilgiler paylaşılmaktadır. Marmara Üniversitesi İstanbul Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ileri teknolojik altyapısı ve donanımlı hastane binası ile hastalarına yüksek standartlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane, alanında uzman hekimleri ile hastalarına güvenilir, hızlı ve şeffaf bir hizmet vermektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kolonoskopi, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Kök Hücre Tedavisi, Kemoterapi, Lavman, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Alerji Testi, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Burun Ameliyatı, İşitme Cihazı, Protez Saç, Anjiyo, Çinko, TSH, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, İlk Yardım, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Fitoterapi, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat

Doktorlar