Tire Devlet Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Atatürk, İnönü Blv. No:1 / İzmir

Yol tarifi, adresi nerede?

İzmir’in Tire ilçesinde yer alan Tire Devlet Hastanesi, 2010 yılında sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Açıldığı tarihte yatak kapasitesi 232 olan hastane Tire halkının sağlık ihtiyacının çoğunluğunu karşılamaktadır. Hastane binası, teknolojik ve tıbbi gelişmeler göz önünde bulundurularak ve hastaların konforunu üst seviyede tutacak şekilde tasarlanmıştır. Anne ve bebek dostu unvanına sahip olan hastane, ebeveynleri hamilelik süreci ile ilgili bilgilendirerek doğum sonrası sürecin konforlu ve sağlıklı geçmesi adına eğitimler vermektedir. TSE standartlarını karşılayan hastanelerden biri olan Tire Devlet Hastanesi, tıbbi gelişmeleri yakından takip ederek hastalara uygulanmasını sağlamaktadır.

Hastane odaları, hastaların ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, tedavi sürecindeki hastanın konforlu bir dönem geçirmesi amaçlanmaktadır. Pek çok farklı değerlendirmelerin yapıldığı Sağlıkta Kalite denetiminde tam puan alarak başarı elde eden Tire Devlet Hastanesi, uzman kadrosu ve sağlık personelleri ile hasta memnuniyetini önemsemektedir.

Tire Devlet Hastanesi, HIMSS-EMRAM kuruluşunun yaptığı derecelendirmeden en üst seviyede yer alarak bu belgeye sahip olan ilk ve tek sağlık kuruluşu olmuştur. Anne Dostu ve Engelli Dostu gibi unvanları da bulunan hastanenin bu çalışmaları, her bireyin eşit ve güvenli bir sağlık hizmeti alabilmesine amacıyla yapılmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, Renk Körlüğü Testi, D Vitamini, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Serotonin, Endoskopi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kolonoskopi, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Sedimantasyon, EKG, Boy Uzatma, Libido, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Tomografi, CRP, Akupunktur, Kök Hücre Tedavisi, Lavman, RF, Tüp Bebek, Kürtaj, Nebulizatör, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, İşitme Cihazı, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Hemogram, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Ultrason, Göz Testi, Prolaktin, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Selenyum, Kolajen, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Östrojen, Smear Testi, Estradiol, Oksitosin, Ovulasyon Testi, FFA, ALP, ASO, Torch, Glutamin, Rehabilitasyon, Manuel Terapi, HBSAG, Klor, Kortizol

Doktorlar