evim.com

Medicana İnternational İzmir Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Yenişehir, İşçiler Cad. No. 126 / İzmir

Yol tarifi, adresi nerede?

Medicana International İzmir Hastanesi, Medicana Sağlık Grubu’nun açtığı bir sağlık merkezidir. Hastane, İzmir Konak’ta sağlık hizmeti vermesi amaçlanarak açılmıştır. Medicana İzmir, sağlık sektöründe isim yapmış olan Medicana Sağlık Grubu’nun kalite ve güvencesini kendisine referans yapmış dolayısı ile kısa sürede hastaneye başvuran sayısında yükselmeler görülmüştür. Medicana Sağlık Grubu, İzmir’de açtığı bu şubesi için ilçeye tam 110 milyon dolarlık yatırım yapmıştır. Hastanede multidisipliner teşhis ve tedavi yöntemlerinin kullanılması ile Konak halkının daha önce görmediği sağlık hizmetini almasına yardımcı olmuştur. Hastane sunduğu kaliteli sağlık hizmetinin yanı sıra, hasta ve yakınlarının da ultra konfor içinde tedavi sürecini geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

Hastane oluşturulan modern mimarisi ile beş yıldızlı otel konforunu bir araya getirerek sağlık hizmeti vermektedir. Hastane binasının yapımında hasta odaları, poliklinik odaları, bekleme salonları ve dinlenme odalarının tamamı hasta ve yakınlarının konforu baz alınarak tasarlanmıştır. Hastanede bulunan hasta yatak kapasitesi 75 kişiliktir. Odalar standart ve VIP olmak üzere ikiye bölünürken bütün odalar, tek kişilik olarak dizayn edilmiştir. Bu iki odanın dışında hastanede bir de “king suit” hasta odası bulunmaktadır. Bu odalar hasta ve hasta yakınları için adeta birer ev niteliğindedir. Hastanede bulunan ameliyat oda sayısı ise 8’dir. Yoğun bakım hizmeti de veren hastanede, 14 adet yoğun bakım yatağı bulunmaktadır.

Hastane yönetimi hastaneye kendi araçları ile gelen hasta ve hasta yakınlarını da düşünerek, sadece hastalarının kullanımına açık olacak şekilde 140 araç kapasiteli bir de otopark alanı bulundurmaktadır. Medicana International İzmir Hastanesi, sağlıkta kalite anlayışı ile sağlık hizmeti vermektedir. Attığı her adımı ve verdiği her hizmeti bu misyona yakışacak şekilde vermeye gayret göstermektedir. Bu anlayış ile bünyesinde çalışan hekimlerden yardımcı sağlık çalışanlarına, idari birimden yan personele kadar herkesin güler yüzlü ve anlayışlı bir çalışma stratejisi içinde olmasına önem vermektedir. Hasta memnuniyetine gösterdiği hassasiyetin aynısını, bünyesinde görev yapan hekim ve bütün çalışanlarına da göstermektedir.

Hizmetler:

Iq Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, İmplant, Kolonoskopi, Kanal Tedavisi, Hamilelik Testi, Safra Kesesi Ameliyatı, Dermapen, Protez Saç, Homeopati, Hemogram, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Kegel Egzersizi, Prp, Soğuk Lipoliz, Buz Lazer, EMG, Mamografi, Regresyon, Sezaryen Doğum, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, Microblading, FFA, İğneli Epilasyon, Bademcik Ameliyatı, Protez Tırnak, Bel Fıtığı Ameliyatı, Elisa Testi, Peg, Bilişsel Davranışçı Terapi, Bypass Ameliyatı, Dikkat Testi, Bronkoskopi, Sperm Testi, Dil ve Konuşma Terapisi, Trakeostomi, Vazektomi, Karbon Peeling, Kontakt Lens, Proloterapi, Kasık Fıtığı Ameliyatı, PSA, Kimyasal Peeling, Mide Küçültme, NST, Psikoterapi, Bölgesel Zayıflama, Kriyoterapi, Rahim Filmi, Kalp Pili, Cilt Beyazlatma, Rorschach Testi, PPD Testi, Histeroskopi, DSM-5, Grip Aşısı, Alexandrite Lazer, Sistoskopi, TMS, Kavitasyon, Kayropraktik, Lokal Anestezi, Prostat Ameliyatı, Bipolar Testi, Boyun Fıtığı Ameliyatı, Stent, Kolposkopi, Beck Depresyon Ölçeği, İkili Test, Elektroşok, Vajina Beyazlatma, Amalgam Dolgu, Rentek Manevrası, Göz Çizdirme, Ben Aldırma, RİA, Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı, Diş Temizleme, Burun Dolgusu, TENS Cihazı, Sırt Korsesi, HIV Testi, İnsülin Direnci Testi, Detaylı Ultrason, Spinal Anestezi, Kepçe Kulak Ameliyatı, Fraksiyonel Lazer, Fıtık Ameliyatı, ERCP, Badem Göz Ameliyatı, TİT, Suda Doğum

Doktorlar