Özel Okmeydanı Kliniği

Gastroenteroloji , Kardiyoloji , Göz Hastalıkları , Dahiliye , Genel Cerrahi , Ağız ve Diş Sağlığı , Kadın Hastalıkları ve Doğum
0 Görüş

Özel Okmeydanı Kliniği Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Piyale Paşa, Taştan Sokak, Numara 20 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Okmeydanı Polikliniği, doğal yöntemlerle güzellik konusunda başta kadınlar olmak üzere tüm bireylere sağlık hizmeti sunmaktadır. Alternatif tıp, lazer epilasyon, ameliyatsız estetik kategorilerinde hizmet verilen sağlık kuruluşunda; ozon terapi, botoks ve dolgu gibi yöntemler uygulanmaktadır. Akupunktur tedavisi, hacamat tedavisi ve mezoterapi uygulamaları sağlık kuruluşunda en çok uygulanan diğer yöntemlerdir.

Hastanede, ameliyatsız estetik yöntemleri büyük bir başarı ile gerçekleştirilmektedir. Hastanenin konuyla ilgili biriminde, bölgesel zayıflama, botoks, dolgu, mezoterapi, PRP cilt tedavisi, ameliyatsız zayıflama, yüz gençleştirme, aşırı terleme tedavisi, PRP saç uygulamaları yer almaktadır. Lazer epilasyon kategorisinde ise hastanede verilen hizmetler arasında lazerle dövme silme işlemi de bulunmaktadır. Ayrıca hastanede operasyon öncesi uzman hekimler, lazer epilasyona dair doğru bilinen yanlışları hastalara açıklamaktadır. Her operasyona başlanırken tedavi öncesi ve sonrası oluşabilecek komplikasyonlar, sakıncalı tedavi uygulamaları, renk skalası gibi ayrıntılar da hastalarla paylaşılmaktadır.

Hastanede alternatif tıp yöntemleri de uygulanmaktadır. Bunlar arasında akupunktur, ozon tedavisi, hacamat tedavisi, tıbbi sülük terapi ve elektrik disfonksiyon gibi uygulamalar yer almaktadır. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek ve güvenilir hekim desteği almak isteyenler Özel Okmeydanı Polikliniği’ne başvurabilmektedir. Hastane, uzun yıllardır bu alanda faaliyetlerini sürdürmektedir ve başarı oranı oldukça yüksektir.

Hizmetler:

Vitamin, Renk Körlüğü Testi, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Endoskopi, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, Safra Kesesi Ameliyatı, C Vitamini, ALT, EKG, Normal Doğum, Beta HCG, NEU, Tokluk Kan Şekeri, CRP, Kök Hücre Tedavisi, Lavman, Tomografi, Kürtaj, Tüp Bebek, Bakır, Kortizon, Çinko, TSH, Hemogram, Homeopati, Check Up, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, Ultrason, Katarakt Ameliyatı, Göz Testi, Prolaktin, Sodyum, Ürik Asit, Ameliyat, K Vitamini, Selenyum, Üre, Diş Kaplama, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Ovulasyon Testi, FFA, ALP, ASO, Torch, Kortizol, Zirkonyum Diş, Röntgen, Serbest T4, Glukoz, Peg, Troponin, Hormon Testi, Trakeostomi, Anne Sütü Saklama ve Sağma, GGT, Sonda, Kontakt Lens, Biyopsi, Kasık Fıtığı Ameliyatı, Albumin, Mide Küçültme, NST, Kateter, Rahim Filmi, Kan Tahlili, Mide Botoksu, Histeroskopi, PDW, Sistoskopi, Diş Çekimi, Lokal Anestezi, Protez Diş, EGFR, Aldosteron, B17 Vitamini, Amilaz, Beta Karoten, Kolposkopi, İkili Test

Doktorlar

Op. Dr. Hüseyin Nevzat Elmalı
Genel Cerrahi,
Op. Dr. Zuhal Civelek Özgit
Kadın Hastalıkları ve Doğum,