Maya Estetik Cerrahi Merkezi

Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
0 Görüş

Maya Estetik Cerrahi Merkezi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2 Kat:1 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Maya Estetik, uluslararası standartlarda estetik hizmeti vermek için 2004 yılında Çapa’da kurulmuştur. Estetik sektöründe her zaman ilklere sahip olan kurum, yurt içi ve yurt dışından hasta kabulü yapmaktadır. Estetik kapsamındaki gelişmeleri yakından takip eden Maya Estetik, birçok yöntemi Türkiye’ye kazandırmıştır.

Kurum estetik sektöründeki yenilikleri ve sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve bünyesinde uygulamaktadır. Deneyimli sağlık çalışanları ve doktorları ile sağlık hizmetini en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiştir.  Medikal estetik sektöründe başta gelen isimlerden olan Maya estetik kalitesi ile sıklıkla tercih edilmekte ve her zaman güvenilir olmaktadır. Kurumda hasta memnuniyeti ve hasta konforuna oldukça önem verilmektedir. Hasta odaları ev ortamı rahatlığını yansıtmak üzere dekore edilmiş ve her imkan düşünülmüştür.

Sürekli olarak gelişme ve yenilenme hedefleri doğrultusunda kurum içi yeniliklere imza atarken yeni losyonlarda şubeler oluşturarak ulaşabilecekleri kitle sayısını da artırmaktadır.  Kurumda medikal estetik hizmetinin yanı sıra KBB, Algoloji, Diş, Saç Ekimi gibi bölümler de yer almaktadır. Kurum içi vermiş olduğu eğitimler ile personellerin ve kurumun gelişmesi amaçlanmıştır. Kurumda tam donanımlı cihazlarla hizmet verilmektedir. Hasta mahremiyeti ön planda tutulmaktadır. Kurumun sadece Türkiye'de değil yurtdışında da şubesi bulunmaktadır. Özel kurum ve kuruluşlar ile yapılan anlaşmalar neticesinde her kişinin Maya Estetik işlemlerinden yararlanılmasının önü açılmıştır.

Hizmetler:

Hacamat, Lazer Epilasyon, Diş Beyazlatma, Saç Ekimi, İmplant, Kanal Tedavisi, Boy Uzatma, Dermapen, Kök Hücre Tedavisi, Mezoterapi, Protez Saç, İşitme Cihazı, Burun Ameliyatı, Homeopati, Kızlık Zarı Dikimi, Check Up, Botoks, Hydrafacial, Dudak Dolgusu, Peeling, Prp, Soğuk Lipoliz, Buz Lazer, Ameliyat, Epilasyon, Geniz Eti Ameliyatı, Diş Kaplama, Microblading, Zirkonyum Diş, İğneli Epilasyon, Röntgen, Bademcik Ameliyatı, Kulak Temizleme, Protez Tırnak, Karbon Peeling, Dövme Sildirme, Biyopsi, Kimyasal Peeling, Bölgesel Zayıflama, Kateter, Cilt Beyazlatma, Göz Kapağı Ameliyatı, Alexandrite Lazer, Diş Çekimi, Kavitasyon, Protez Diş, Vajina Beyazlatma, Amalgam Dolgu, Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı, Ben Aldırma, Diş Temizleme, Sakal Çıkarma, Burun Dolgusu, Kepçe Kulak Ameliyatı, Fraksiyonel Lazer, Göz Rengi Değiştirme, Badem Göz Ameliyatı, Diş Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, İnvisalign, Valsalva Manevrası, Kalıcı Oje, Kalça Protezi, Sedasyon, Saç Mezoterapisi, Kulak Deldirme, Bişektomi, Bonding, Şeffaf Diş Teli, Vajina Daraltma, Mutluluk Çubuğu, Vaser Liposuction, Somon DNA, Braket, Klemp, Enteral Beslenme, CPAP, Lazer Lipoliz, Protetik Diş Tedavisi, Burun Eti Ameliyatı, Gece Plağı, Jawline, BB Glow, Saç Simülasyonu, Orthero, Altın İğne, Koklear İmplant, Meme Büyütme Ameliyatı, Septoplasti, Kaş Ekimi, Ayak Detoksu, Ameliyatsız Burun Estetiği, Köprü Diş, Meme Küçültme, Yüz Nakli, G5 Masajı, Işık Dolgusu, Diode Lazer, Vajina Estetiği, Gülüş Tasarımı

Doktorlar

Op. Dr. Ercan Demiray
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,