Acıbadem Altunizade Hastanesi

Psikoloji , Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Romatoloji , Nefroloji , Üroloji , Odyoloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Radyasyon Onkolojisi , Aile Hekimliği , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Algoloji , Ağız ve Diş Sağlığı , İmmünoloji , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Çocuk Genetik Hastalıkları , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Girişimsel Radyoloji , Göğüs Hastalıkları , Spor Hekimliği , Çocuk Endokrinolojisi , Çocuk Nörolojisi , El Cerrahisi , Çocuk Psikiyatrisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Koroner Yoğun Bakım , Çocuk Gastroenteroloji , Çocuk Hematolojisi , Çocuk İmmünolojisi , Tıbbi Onkoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Ağız Diş ve Çene Cerrahisi , Tıbbi Mikrobiyoloji , Çocuk Ürolojisi , Çocuk Kardiyolojisi , Çocuk Nefrolojisi , Gastroenteroloji Cerrahisi , Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi , Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları , Çocuk Onkolojisi , Çocuk Romatolojisi , Çocuk Yoğun Bakımı , Doku ve Organ Nakli Merkezi , Tıbbi Patoloji , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Acıbadem Altunizade Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:49 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Acıbadem Altunizade Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu’nun Altunizade şube hastanesidir. Sağlık sektöründe teknolojik ve tıbbi gelişmelerin yansıtıldığı modern binada, ihtiyaç duyulan sağlık donanımları tam teşekküllü şekilde yer almaktadır. Acıbadem Altunizade Hastanesi toplam 98 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilmiştir. Hastanenin 350 yatağı, 75 yoğun bakım odası ve 18 ameliyat odası bulunmaktadır. Yenidoğan bebeklerin sağlıklı ve güvenli bir süreç geçirmeleri amacıyla 23 yenidoğan yoğun bakım odası da bulunmaktadır.

Hastanede çocuk yoğun bakım için ayrılan oda sayısı 14’tür. Kalp ve damar problemleri yaşayan hastaların gözetim altında tutulması için 8 koroner yoğun bakım ve 23 genel yoğun bakım odası bulunmaktadır. Altunizade bölgesinde yaşayan ve çevre il ve ilçelerde bulunan hastaların hastaneye bireysel araçları ile gelmeyi tercih etmeleri durumunda 550 araçlık otopark kapasitesi de bulunmaktadır.

Acıbadem Altunizade Hastanesi bünyesinde, bölge halkının sağlık ihtiyacını karşılayacak düzeyde farklı poliklinikler bulunmaktadır. Omurga hastalıkları, göz hastalıkları, meme sağlığı gibi poliklinikler en çok hasta kabul eden bölümler arasında yer almaktadır. Hastanenin “Anne Eğitimi” adı altında hamilelik öncesi ve sonrası süreçte bilgilendirici çalışmalar yaptığı eğitimleri de bulunmaktadır. Bu eğitim sayesinde anneler, çocuklarını sağlıklı ve güvenli bir şekilde büyütmek amacıyla bilgiler öğrenmekte ve stres düzeylerini azaltmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Endoskopi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Boy Uzatma, EKG, Beta HCG, Eritrosit, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Akupunktur, Tomografi, CRP, Dermapen, Kök Hücre Tedavisi, Kemoterapi, NLP, Lavman, RF, Mezoterapi, Tüp Bebek, Kürtaj, Alerji Testi, Nebulizatör, Burun Ameliyatı, Bakır, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Anjiyo, Ozon Tedavisi, Homeopati, Kızlık Zarı Dikimi, Refleksoloji, Hemogram, Check Up, İlk Yardım, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, EEG, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Sülük Tedavisi, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini

Anlaşmalı Kurumlar:

Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Acıbadem Sigorta

Doktorlar

Uzm. Dr. Veysel Balcı
Acil Servis,
Dr. Öğr. Üyesi Günseli Bozdoğan
Çocuk İmmünolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Op. Dr. Harika Bodur Öztürk
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Op. Dr. Baha Celal Doğan
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. M. Hakan Ertürk
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Prof. Dr. Ayşe Nurdan Tözün
Gastroenteroloji,
Doç. Dr. Mustafa Can Atalay
Cerrahi Onkoloji, Genel Cerrahi,
Prof. Dr. Asım Cingi
Genel Cerrahi,
Uzm. Dr. Mehmet Teomete
Dahiliye, Tıbbi Onkoloji,
Doç. Dr. Hacer Okur
Göğüs Hastalıkları,
Doç. Dr. Elif Büyüköner Eroğlu
Kardiyoloji,
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Erkan Ekicibaşı
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. Müge Koçak
Nöroloji,
Prof. Dr. Ufuk Kemal Gülsoy
Radyoloji, Radyasyon Onkolojisi,
Uzm. Dyt. Şengül Sangu Talak
Diyetisyen,
Uzm. Dr. İlksen Özlü
Radyoloji,