Özel Çorlu Vatan Hastanesi

Nöroloji , Psikiyatri , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Kardiyoloji , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya , Çocuk Yoğun Bakımı ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Çorlu Vatan Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Esentepe Mahallesi, Deve Sokak, 11/A / Tekirdağ

Yol tarifi, adresi nerede?

1982 yılından itibaren sağlık hizmetine başlayan Çorlu Vatan Hastanesinin en temel ilkesi hastalara hizmet etmek ve iyi bir sağlık kuruluşu olmaktır. Hastane, Çorlu'nun ilk özel hastanesi olma özelliğini taşımaktadır. Bu kurum söz konusu insan olduğunda, hastalıklar tedavi edilirken etik değerleri göz önünde bulundurur.

Herkese eşit derecede hizmet sunan hastanenin; din, dil ırk gibi kesişimler ve özellikler tedavinin önüne geçmemelidir. Çorlu Vatan Hastanesi’nin temel ilkesi, her şeyden önce insan insandır. İnsana karşı duyulan sevgi ve saygı tedaviyle birleşirse ancak kaliteli olur. Ayrıca hastane etik değerlerin yanında aynı zamanda hastaların konforunu göz önüne alarak yeni binayla birlikte yatak sayısını 140’a çıkardı.

Çorlu Vatan Hastanesinin temel hedefi, hastanın bozulan işlevselliğini geri kazandırmaktır. Sağlık hizmetleri sadece biyolojik tedaviyi içermez. Tedavinin yanında hastaya nasıl davranıldığı çok önemlidir. Bu açılardan düşünüldüğü zaman insan, biyo-psiko-sosyal bir varlık olma özelliğini taşımaktadır. Çorlu Vatan Hastanesinin tıbbi birimlerinde uzman doktorlar hastanın sağlığını geri kazanması için bir takım testler yapabilir. Tıbbi birimlerde sağlık söz konusu olduğunda test imkanları, ileri görüntüleme teknikleri önemlidir. Çorlu Vatan Hastanesinde ise son teknolojiye uygun donanımlar ve imkanlar bulunmaktadır. Bu hastanede uzman doktorlar hastanın önce bir insan olduğunu göz önüne alarak tıbbi tedaviler gerçekleştirir. Hastanenin temel amaçlarından biriyse toplum sağlığını korumaktır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, Safra Kesesi Ameliyatı, C Vitamini, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Libido, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, B Vitamini, Burun Ameliyatı, İşitme Cihazı, Protez Saç, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat

Doktorlar

Uzm. Dr. Esra Seçer
Radyoloji,