Özel İrmet Çerkezköy Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Gazi Osman Paşa, Namık Kemal Bulvarı No: 17/21 / Tekirdağ

Yol tarifi, adresi nerede?

Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesinde bulunan hastane 2003 yılında Özel Çerkezköy Hastanesi olarak ilk hizmetlerine başlamıştır. Daha sonra 2004 yılında hastane kendini geliştirmesi, son teknoloji aletleri bünyesinde bulundurması ile beraber şimdiki adresinde hizmetlerine özel İRMET Hastanesi adıyla devam etmiştir. İrmet Hastanesi 18. 000 m2 alanda hastalarına bölgenin en kapsamlı hastanesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Hastanenin 58’i yoğum bakım olmak üzere toplam 200 yataktan oluşmaktadır. Hastane 17 yıldır Çerkezköy ve çevre illerdeki birçok hastaya hizmet vermektedir.

Hastanenin bölgeye sunduğu en büyük avantaj birçok hastanede olmayan bölümleri kendi bünyesinde bulundurmasıdır. Tekirdağ bölgesinde yaşayan birçok insan hastanelerde bazı hastalıkların alanı olan bölümleri bulması zor olduğu için çevre illerdeki hastanelere gitmek zorunda kalmışlardır. İRMET Hastanesi bölgedeki hastanelerde bulunmayan bölümleri kendi bünyesinde oluşturması ile hastalara büyük bir öncelik sağlamıştır. Birçok hasta farklı illere tedavi olmaya giden vatandaşlar artık yanı başında bulunan hastanenin hizmetlerinden yararlanabilecekler. Hastane müşterilerine kolay randevu sistemi ile de daha kolay hizmet alabilmesi için birçok imkân sunmaktadır. Hastaneden çevrimiçi randevu sistemiyle çok kolay bir şekilde randevu almak mümkündür. Ayrıca hastanenin randevu telefonları 24 saat hizmet vermektedir.

Hastane bünyesinde birçok çeşit son teknolojik cihazlar bulunmaktadır. Buda hastanenin Çerkezköy ve çevresinde hasta bakımı konusunda yüksek seviyelere çıkmasını sağlamıştır. Özellikle hastane bünyesinde son yeniliklerle ve uzman kadrosuyla çevre illerdeki hastaların tercihi olmuştur. Hastanenin tarihine bakıldığında Tekirdağ bölgesinde ilk kez çeşitli hastalıkları tedavi eden branşların bu hastanede açıldığı görülmektedir. Bu da Çerkezköy ve çevresini hastane bakımından kalkındırmıştır. Hastane ulaşım bakımından da Çerkezköy ve çevresine kolaylık sağlamaktadır. Merkezi yerde olmasından dolayı birçok vasıta ile Çerkezköy’ün farklı bölgelerinden rahatlıkla hastaneye ulaşım sağlanmaktadır. Hastanenin konumundan dolayı hastaları rahatsız edebilecek herhangi bir ses kirliliği gibi etkenler ortadan kaldırılmıştır. Araştırma Hastanesi yapılırken en çok dikkat edilen unsurlardan biri de hastaların daha huzurlu ve gürültüsüz bir alanda tedavi görmesidir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, İmplant, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, Burun Ameliyatı, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, Check Up, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi

Doktorlar