Özel Star Medica Hastanesi

Nöroloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Acil Servis ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Star Medica Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Orta Cami Mah, Cengiz Topel Meydanı D:10 / Tekirdağ

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Star Medica Hastanesi, daha sağlıklı bir yaşam için hizmet vermektedir. Kişilerin sağlık kavramına saygı ve kalite ile hizmet vermeyi kendisine yol edinmiştir. 2010 senesinde doktor ekibi , sağlık çalışanı , hastayı temel alan çalışmaları, tıp kaynaklı altyapısı ve teknoloji ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesinde yer alan Özel Star Medica Hastanesi’nde 17 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Böylelikle durumu ağır olan hastalara özel bakımlar daha iyi uygulanabilmektedir. Bünyesindeki doktorlar, yoğun bakımdaki hastaları sıkı ve sık bir şekilde takip etmektedir. Yoğun bakım yataklarıyla beraber toplamda 42 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Son gelişen teknoloji ile tüm imkânları zorlayarak tanı koymak ve çeşitli tedavi yöntemlerini kullanmak hastanenin ilkesidir. Kaliteli ile hizmet fikrini kabullenen bir sağlık kurumu olarak hizmet etmektedir. 7 günün 24 saati acil servisi ve ambulans ekibi ile sağlık hizmeti verene Özel Star Medica Hastanesi, yetenekli ve alanında uzman doktor kadrosu, gelişmiş sağlık üniteleri, hastalara kaliteli ve sağlıklı yaklaşımı sonucu, kesin hasta memnuniyeti ile yoluna büyük adımlarla devam etmektedir.

Ülkemizde her hastanede bulunmayan ortopedi ve travmatoloji birimi, Özel Star Medica Hastanesi’nde mevcuttur. Ortopedi birimi ile kaslarda ve sinir sisteminde, doğuştan veya sonradan oluşan rahatsızlıklar tedavi edilmektedir. Hastane bunu yaparken de teknolojinin geniş olanaklarından faydalanmaktadır. Kurum, tanı konulan tüm hastalara, yapılması gereken en uygun tıbbi ve cerrahi müdahaleyi, bilimin ışığında planlayarak gerçekleştirmektedir. Özel Star Medica Hastanesi’nin resmi sitesinden ulaşabileceğiniz iletişim araçlarıyla randevunuzu alınabilmektedir. Yetenekli doktor kadrosu sayesinde hastalar, eski sağlığına kavuşmaktadır. Tıp etiğiyle hareket eden kurum, her geçen gün adını yükseltmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, D Vitamini, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Ketojenik Diyet, Demir, Ferritin, Magnezyum, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Boy Uzatma, Beta HCG, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Tomografi, CRP, Kök Hücre Tedavisi, Tüp Bebek, Kürtaj, Bakır, Kortizon, İşitme Cihazı, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Hemogram, Check Up, İlk Yardım, Bilirubin, EEG, Progesteron, Kalsiyum, Katarakt Ameliyatı, Ultrason, Göz Testi, Prolaktin, Sodyum, Prp, Ürik Asit, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Mamografi, Selenyum, Kolajen, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Ovulasyon Testi, FFA, ALP, ASO, Torch, Kortizol, Serbest T4, Röntgen, Bademcik Ameliyatı, Kulak Temizleme, Glukoz, Elisa Testi, Bel Fıtığı Ameliyatı, Hormon Testi, Bronkoskopi, Sperm Testi, Dansite, Beyin Ameliyatı, Trakeostomi, Anne Sütü Saklama ve Sağma, CPR, Vazektomi, Kontakt Lens, Biyopsi, Sonda, GGT, Albumin, Kasık Fıtığı Ameliyatı, Proloterapi, PSA, Mide Küçültme

Doktorlar

Uzm. Dr. Bülent Koş
Göğüs Hastalıkları,
Uzm. Dr. Neslihangül Can Sevil
Dahiliye,
Uzm. Dr. Sema Nergiz
Nöroloji,
Uzm. Dr. Aysu Sevin Ecertaştan
Diyetisyen,
Uzm. Dr. Ahmet Göncü
Nöroloji,
Uzm. Dr. Gökhan Onur
Ortopedi ve Travmatoloji,
Uzm. Dr. Zamin Haşimov
Üroloji,
Uzm. Dr. Nurettin Bayam
Radyoloji,
Dyt. Hilal Mercan
Diyetisyen,
Uzm. Dr. Muhammet Demirkol
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,