Özel Çorlu Reyap Hastanesi

Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Nefroloji , Üroloji , Odyoloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Çocuk Psikiyatrisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Çorlu Reyap Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Kazımiye Mahallesi Sevgi Sokak No:2 / Tekirdağ

Yol tarifi, adresi nerede?

Reyap Sağlık Grubu Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bulunan alana hastane inşaatı yaparak 2011 yılında hastaneyi hizmete açmıştır. Hastane 12.000 m2 alan üzerine inşaatı yapılmıştır ve 12 katlıdır. Hastane çağdaş anlayış benimseyerek oluşturulmuştur. Tekirdağ, Türkiye’nin diğer illeri ve yurt dışından gelen çok sayıda hastanın sağlığını kavuşması için sağlık hizmeti başlatmıştır. Hastane içerisinde yüksek oranlı ve birbirinden önemli sağlık üniteleri yer almaktadır. 55 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunan hastane Çorlunun yoğun bakım ünitesi ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamaktadır. Hastane kadın doğum bölümüyle de ön plana çıkmaktadır. Hastane içerisinde 29 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Çorluda ikamet eden birçok aile bebeklerini Reyap Hastanesinde kucaklarına almaktadır. Hastane bünyesinde bulunan uzman hekimler kalp damar cerrahisinde gösterdiği üstün başarılarla hastaneyi ön plana çıkarmayı başarmıştır. Hastanede kalp damar cerrahisinde kullanılmak üzere 6 kalp damar cerrahisi yoğun bakım ünitesi yer almaktadır.

Hastaneye sadece Çorluda oturan hastalar değil çevre ilçelerden de çoğu hastanın tercih ettiği hastane olmuştur. Hastane cihazlar bakımımdan teknoloji yakından takip edip son donanımlı cihazlar ile hastaların tedavi ve tanılarını gerçekleştirmektedir. Modern hastaneler içerisinde örnek teşkil eden hastanelerden biridir. Modern yapısı ve hastalarına sunduğu hizmet kalitesiyle Çorluya büyük oranda sağlık açısından katkı sağlamaktadır. Yurt dışından gelen çoğu hasta Çorluda bulunan Reyap Hastanesini tercih ettikleri için bölgenin sağlık turizmi bakımından kalkınmasında da büyük role sahip olmaktadır.

2012 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu Türkiye genelinde toplamda 495 hastanenin incelemesini yaptı. Hastane henüz açılalı bir yıl olmasına rağmen diğer hastanelerin önüne geçerek yüksek kredi notlarıyla A Grubu Hastane statüsüne layık görülmüştür. Hastane her geçen yılda daha refah bir hastane olmak için yenilik üzerine yenilik yapmış sürekli kendini geliştiren bir hastane olmuştur. Hastane 12 katlı olmasına rağmen hijyen konusunda da Türkiye genelinde bulunan birçok hastaneye örnek teşkil etmektedir. Güler yüzlü personellerle hastalarına en iyi hizmeti vermek için sürekli kendi ile yarışmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, Mezoterapi, RF, Burun Ameliyatı, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat

Doktorlar

Uzm. Dr. Bahar Mert
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Prof. Dr. Cengizhan Yiğitler
Genel Cerrahi,
Uzm. Dr. Hüseyin Murat Özkan
Psikiyatri,
Op. Dr. Ahmet Duran Kara
Ortopedi ve Travmatoloji,
Uzm. Dr. Nazım Yavaş
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. Adnan Karan
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. Mehmet Metin Uyar
Dahiliye,
Prof. Dr. Kenan Sönmez
Kardiyoloji,
Prof. Dr. Murat Yılmaz
Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,
Doç. Dr. Serkan Kahraman
Nefroloji, Dahiliye,
Uzm. Dr. Mehmet Acar
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Uzm. Dr. Özlem Yılmaz Özer
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Cengiz Uyar
Genel Cerrahi,
Dr. Sema Dikmen
Çocuk Psikiyatrisi,
Uzm. Dr. Nalan Yağmur Çivici
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Uzm. Dr. Esin Özgür
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,