Özel Bağcılar Medicine Hospital

Psikoloji , Gastroenteroloji , Nöroloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Diyetisyen , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Romatoloji , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Girişimsel Radyoloji , Göğüs Hastalıkları , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Koroner Yoğun Bakım , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya , Çocuk Kardiyolojisi , Çocuk Yoğun Bakımı , Tıbbi Patoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Bağcılar Medicine Hospital Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Barbaros Mah. H. Ahmet Yesevi Cad. No:149 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Atlas Üniversitesi Tıp Fakültesi Medicine Hastanesi 1998 yılında 75.000 m2 kapalı alanda 400 yatak kapasitesi ile kurulmuştur. Hastane biri hibrit 18 ameliyathanesi ile yılda 400 bin poliklinik ve 30 binden fazla ameliyat gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kurum 250 kişilik konferans salonu ve 10 adet dersliği ile lise ve üniversite düzeyinde uygulamalı eğitimleri ile birçok sağlık öğrencisi yetiştirmektedir. Kurum 2019 yılından beri Atlas Üniversitesi Tıp Fakültesi Medicine Hastanesi ismini almıştır.

Kurum gelişen sağlık sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek modern bir teknoloji ile kendisini sürekli yenilemektedir. Güler yüzlü sağlık personelleri ve uzman doktor kadrosu ile sağlık hizmetini en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiştir. Kurum yurtiçi ve yurtdışından da hasta ağırlamaktadır. Kurumda birçok polikliniğin yanında bazı özellikli bölümler de bulunmaktadır.

Hastane hasta ve hasta yakınlarının kolayca ulaşabileceği bir konumda bulunmaktadır. Kurum Acil Bölümü ile 24 saat hizmet vermektedir. Hastanenin internet sitesi üzerinden online olarak randevu alınabilmekte ve sonuç öğrenilmektedir. Kurum bölgenin en güvenilir ve en saygın hastanesi olmayı kendine hedef edinmiştir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Tomografi, Akupunktur, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, Mezoterapi, RF, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Burun Ameliyatı, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, İlk Yardım, A Vitamini, B6 Vitamini, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi, Ürik Asit

Doktorlar

Uzm. Dr. Babak Yousefi Majd
Dermatoloji,