Özel Hisar İntercontinental Hospital

Nöroloji , Gastroenteroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Kardiyoloji , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , İmmünoloji , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Girişimsel Radyoloji , Göğüs Hastalıkları , Çocuk Psikiyatrisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Hepatoloji , Tıbbi Onkoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya , Çocuk Kardiyolojisi , Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp , Tıbbi Patoloji , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Saray, Hisar Intercontinental Hospital / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Hisar Hospital Intercontinental uluslararası vermekte olduğu sağlık hizmetini Türk sağlık sektörü ile 2005 senesinde tanıştırmıştır. 2005 yılında kıymetli tıp profesyonelleri ile başladığı insana hizmet yolculuğu ile hastalarına en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Modern tıp teknolojisi ile konforu insanlara daha sağlıklı bir yaşam sunmak için birleştirmiştir. Hisar Hospital Intercontinental, toplam 35.000 m2 alana sahiptir ve 8 kattan oluşmaktadır. Hastane 212 yatak ile hastalarına tedavi vermektedir. Ortopedi ve Travmatoloji’den Kardiyolojiye, Onkoloji’den Hematoloji’ye, Kadın Hastalıkları ve Doğum’dan Omurga Sağlığı’na kadar nörolojik bilimler, dahili bilimler, cerrahi bilimler, tanı ve görüntüleme başta olmak 53 farklı branşı bünyesinde barındırmaktadır. Hastane, iki kıtanın birleşim yerine yerinde; Ümraniye’de 2005 yılından bu zamana, Türkiye’deki sağlık hizmetleri zincirinin en önemli ve en güçlü halkalarından biri olarak hizmet vermektedir. Hisar Hospital, Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Boğazı’na yaklaşık 20 dakika uzaklığında olduğundan dolayı hastaneye ulaşmak çok kolaydır. Konumu ve branş çeşitliliği nedeniyle Avrupa’nın önemli bir kısmına; Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’ya JCI Kalite standartlarında, kapsamlı, güvenilir ve modern sağlık hizmetlerini ulaştırmaktadır. Böylece sadece Türk insanına değil, yurt dışı hastalarına da gelip hizmet alacakları referans hastane olma şansı sunmakta aynı zamanda da dünya milletlerinin tercih noktası olmaktadır.

Hastaların, hastaneye başvurdukları ilk andan itibaren, tüm tedavi ve tanı hazırlıkları eğitimli, güler yüzlü personeller tarafından yapılmaktadır. Hastalar iyileşip taburcu olana kadar da aynı özen ve ilgi sürdürülür. Hisar Hospital Intercontinental, “Hasta Dostu Hastane” olarak da adlandırılmıştır. Hastane hastalarına; kişiye özel tedavi planları, Multidisipliner tedavi yaklaşımı, 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Hastanenin bünyesinde; 75m2’lik süit odalar, 7 ameliyathane, 53 poliklinik, 33 yataktan oluşan yoğun bakım ünitesi, Parmak izi ile çalışan PYXIS bilgisayarlı ilaç sistemi, Hiperbarik Oksijen Merkezi barındırmaktadır. Hastane tıpkı bir oteli andıran mimariye sahiptir: geniş lobi alanları, açık ve kapalı alanda bulunan restoranları, bekleme salonları... Hasta güvenliğinin özenle ve titizlikle uygulandığı hastanede, hemşirelerin parmak izi ile çalışan PYXIS bilgisayarlı ilaç sistemi kullanılmaktadır. Pyxis ilaç yönetim sistemi, hastanede yatmakta olan hastalara doktoru tarafından reçete edilen ilaçların kapalı bir sistem içerisinden, istenilen dozda hasta adına özel , kontrollü ve güvenli ilaç alma yöntemidir. Hastanede; birçok hastalığın erken teşhisinde büyük rol oynayan yeni üst sınıf Bilgisayarlı Tomografi sistemi kullanılarak hastalara en doğru ve en erken teşhis imkanı sunuluyor. Hastanedeki son sınıf Bilgisayarlı Tomografi sistemi ile acil hastalarına 24 saat boyunca koroner BT anjiyografi yapılabilmektedir. Özellikle de beyin felci geçirmiş hastalarda felç olan alan ek bir görüntüleme yöntemine gerek duyulmadan rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Hastane sunduğu bu imkanlardan dolayı hastaların ilk tercihi oluyor.

3 Tesla MR teknolojisi güvenilir sonuçları ile doğru tanının koyulabilmesi ve uygun tedavinin planlanması açısından büyük önem taşımaktadır. 3 TESLA MR cihazı klasik cihazlara göre daha geniş, kısa ve konforlu olduğundan dolayı kapalı alan korkusu olan ya da fazla kilolu hastalar cihaza daha kolay girebiliyor. Birçok hasta MR süreçlerini gürültülü, karanlık hatta korkunç buluyor. 3 TESLA MR oldukça sessiz olduğu gibi hastalara film izleme ya da şarkı dinleme gibi imkanlar da sunuyor. Klostrofobik hastalar artık bu yeni eğlence sistemi ile MR alırken korkmuyorlar. Cihaz; kablolu bağlantıların karmaşıklığı olmadan, hastanın kullanımı basitleştiriyor. Bu da hastanın cihaza duyduğu güveni ve esnekliği arttırmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Dermapen, CRP, Akupunktur, Tomografi, Alerji Testi, Kürtaj, Nebulizatör, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Burun Ameliyatı, Anjiyo, Çinko, TSH, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, İlk Yardım, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi

Doktorlar

Uzm. Dr. Sebahat Aysun Ayhan Ersoy
Psikiyatri,