Özel Medipol Mega Bağcılar Hastanesi

Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Diyetisyen , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Dermatoloji , Romatoloji , Nefroloji , Üroloji , Ortodonti , Periodontoloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Endodonti , Radyasyon Onkolojisi , Aile Hekimliği , Perinatoloji , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Algoloji , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Pedodonti , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Göğüs Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi , Çocuk Psikiyatrisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Çocuk Gastroenteroloji , Çocuk İmmünolojisi , Tıbbi Onkoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Ağız Diş ve Çene Cerrahisi , Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Mikrobiyoloji , Çocuk Kardiyolojisi , Çocuk Nefrolojisi , Cerrahi Onkoloji , Oral İmplantoloji , Çocuk Göğüs Hastalıkları , Tıbbi Patoloji , Doku ve Organ Nakli Merkezi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Medipol Mega Bağcılar Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Göztepe Mahallesi, Metin Sokak No: 4 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Medipol Bağcılar Mega Hastanesi; 515 yatak kapasitesiyle ve 126 Yoğun Bakım Ünitesi (32 Genel, 15 Koroner, 26 KVC, 53 Yenidoğan Yoğun Bakım) tamamı akıllı sistemler ile donatılmış altyapısı ve teknolojisi ile hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye'nin en çok branş sayısına sahip olan Medipol Mega kompleksi, 267 poliklinik odası ile tüm branşlarında hasta odaklı bir şekilde, kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor. Hastanenin aynı anda 25 ameliyathanesinde operasyon yapılabilecek kapasitede, ileri teknolojiyle donatılmış bir altyapısı da mevcuttur. Medipol Bağcılar Mega, hastalarının kendilerini daha da iyi hissedebilmeleri adına, özgün peyzajıyla alışılmış hastane mimarisinden uzak ve “İyileştiren Hastane Mimarisi” adına dünyada örnek oluşturan bir merkezdir. Hastane, 15 bin m²’lik bahçe alanına, 1500 kişinin çalışacağı 100 bin m²’lik kapalı alana ve 26 bin m²’lik 5 katlı otoparka sahiptir.

Hasta ve çalışan güvenliği ile klinik başarı hedefleri doğrultusunda tüm ameliyathane, yoğun bakım ekipmanları son teknoloji ile tasarlanmıştır. Hatta ameliyathaneler, yeni nesil ameliyathane standartlarına göre kamera altyapısı ile donatılmış ve uzaktan erişilir kılınmıştır. Hastanenin ön cephesinde bir heliport alanı mevcuttur. Bu heliport alanı Türkiye’de bulunan en ağır helikopteri taşıyabilecek kapasitede olup yurtiçi ve yurtdışı hasta transferine olanak sağlamaktadır.

Pek çok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir üniversite hastanesi olması ile birlikte bünyesinde 4 ayrı hastaneyi barındırmaktadır. Bundan dolayı Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşımaktadır. Genel, Kalp-Damar Cerrahisi Onkoloji, ve Diş Hastaneleri gibi branşlarla devasa bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, ayrıca Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olarak anılmasına sebep oluyor. Medipol Bağcılar Mega Hastane Kompleksi, son teknolojisiyle tasarlanmış Türkiye'nin ilk en iyi tıbbi donanımına sahip olan bir özel hastane olma özelliğini taşımaktadır. Medipol Bağcılar Mega, hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir aktör olmakla birlikte sağlık sektöründe de yeni bir referans merkezidir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Endoskopi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Libido, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Akupunktur, Tomografi, CRP, Dermapen, Kök Hücre Tedavisi, Kemoterapi, NLP, Lavman, RF, Mezoterapi, Tüp Bebek, Kürtaj, Alerji Testi, Nebulizatör, B Vitamini, Burun Ameliyatı, Bakır, EOS, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Anjiyo, Ozon Tedavisi, Homeopati, Kızlık Zarı Dikimi, Refleksoloji, Hemogram, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, İlk Yardım, A Vitamini, EEG, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Sülük Tedavisi, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum

Doktorlar

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Salih Akın
Gastroenteroloji,
Op. Dr. Duygu Işıl Gencer
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Sinan Tüfekci
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Op. Dr. Mustafa Özer Ulukan
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Prof. Dr. Fethi Kılıçaslan
Kardiyoloji,
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Emre Altuntaş
Genel Cerrahi,
Uzm. Dr. Ahmet Bilici
Tıbbi Onkoloji,
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Hancı
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,
Op. Dr. Günseli Dura Özdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Özel
Ağız ve Diş Sağlığı, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi,
Doç. Dr. İlker Yazıcı
El Cerrahisi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi,
Doç. Dr. Hasan Suat Gökçe
Prostodonti, Ağız ve Diş Sağlığı,
Mustafa Gündoğar
Ağız ve Diş Sağlığı,
Prof. Dr. Bayram Ufuk Şakul
Ortopedi ve Travmatoloji,
Dr. Hızır Aslan
Acil Servis,
Ass. Dr. Muhittin İşsever
Acil Servis,