evim.com

Gaziosmanpaşa Düzen Laboratuvar Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Büyükesat Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, No: 60 / 1 D: 1 / Ankara

Yol tarifi, adresi nerede?

Düzen Laboratuvar, 1976 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Etkin hekimliğin en önemli öğesi olarak destekleyici tanı ve tedavi ekibine sahiptir. Ölçümler yapmak için kurulmuş bir laboratuvar zinciri kurum, giderek artan ihtiyaca yönelik olarak pek çok şubesi ile sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Düzen Laboratuvar kurulduğu günden bu yana modern laboratuvarcılık alanında öncü olmayı başarmıştır. Hedeflerine uygun şekilde Türkiye'nin pek çok noktasında sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Ankara'nın pek çok yerinde Mersin, Adana ve İstanbul'da faaliyet göstermektedir.

Düzen laboratuvar Laleli Zeytinyağı İşletmesi ve Düzen Sağlık Grubu, poliklinik hizmetleri vermek amacıyla Türkiye'nin dört bir yanında başarılı klinikler oluşturmuştur. 2016 yılında Ankara Gaziosmanpaşa şubesi ile hizmet vermeye başlamış olan sağlık kuruluşu, metabolik hastalıklar için geliştirmiş olduğu faaliyetlerini sürdürmektedir. “Her numunenin arkasında bir hayat olduğu” gerçeğine bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Sağlık kuruluşunda verilen hizmetler arasında; görüntüleme hizmetleri, genetik tanı merkezi, yurtdışı test hizmeti, poliklinik hizmetleri ve evde bakım hizmetleri bulunmaktadır.

Hizmetler:

Sintigrafi, EMG, Mamografi, Kuduz Aşısı, Hepatit B Aşısı, Rota Virüsü Aşısı, Aşı, PPD Testi, Grip Aşısı, HPV Aşısı, HIV Testi, Heimlich Manevrası, HPLC, Akciğer Grafisi, TEE, Kan Grubu Öğrenme, Hepatit A Aşısı, Ekokardiyografi, Meningokok Aşısı, Su Çiçeği Aşısı, Pnömokok Aşısı, Çiçek Aşısı, 4 Boyutlu Ultrason, Renkli Doppler, Subkutan Enjeksiyon, KPA Aşısı, OGTT, Kan Transfüzyonu, Kalp Sintigrafisi, Bebek Aşıları, Polisomnografi, Toraks BT, 2 Yaş Aşısı, Doppler Ultrason, Tilt Testi, 1 Yaş Aşısı, ANA Testi, Ejeksiyon Fraksiyonu, Emzirme Eğitimi, Elektrofizyoloji, Fizik Muayene, İnfluenza Testi, Palpasyon, Antibiyogram, NLS, 18 Ay Aşısı, Hib Aşısı, Şarbon Aşısı, İdrarda Gebelik Testi