Özel Söğütözü Bayındır Hastanesi

Psikoloji , Nöroloji , Gastroenteroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Algoloji , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Tıbbi Onkoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Gelişimsel Pediatri , Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Patoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Söğütözü Bayındır Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Söğütözü, Kızılırmak Mahallesi, 1443. Cd. No:17 / Ankara

1992 senesinde açılan ve Bayındır Grubu’nun ilk hastanesi olan Bayındır Söğütözü Hastanesi, ilk günden itibaren özel sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi, 15 bin 570 metrekarelik kapalı alana kurulmuştur. Hastanede 30 yataklı yoğun bakım ünitesi, 131 hasta yatağı, tam donanımlı 6 ameliyathane bulunmaktadır. Ayrıca son teknoloji ile donatılan cihazlar, ekipmanlar ve deneyimli hekim kadrosu ile hem yerli hem de yabancı hastalara hizmet sunulmaktadır. Güler yüzlü, kaliteli ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile hastane, uluslararası standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi tıbbın tüm branşlarında, alanında uzman  hekimler ve deneyimli sağlık çalışanları ile hizmet vermektedir.  Bayındır Söğütözü Hastanesi, 2005 senesinde bir ilke daha imza atarak Türkiye’deki ilk özel hastane bünyesinde, Kemik İliği Nakli Merkezi'ni açmıştır. Uluslararası alanda kaliteli bir şekilde hizmet veren aynı zamanda nakil merkezlerinin koşullarına sahip olan ünite, enfeksiyon oranını en alt düzeyde tutacak olanaklar ile donatılmıştır.

Bayındır Söğütözü Hastanesi, 2009 senesinde 2. , 2012 senesinde 3. ve 2015 senesinde 4. kez akredite edilmiştir. Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi Tıbbi Onkoloji bölümü ile kanser tanı ve tedavisindeki gelişmeleri takip eden ve güncel tedavi yöntemlerini uygulayan, Ankara’da JCI tarafından akredite edilmiş ilk onkoloji merkezidir. Uyku bozukluğu, Patoloji, Pediatri, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Check Up,  Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları) branşları öncelikli olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Türkiye sağlık sektöründe, Girişimsel Radyoloji alanında tedavi sunmaya başlayan ilk özel hastanelerden biri olan Bayındır Söğütözü Hastanesi, özel cihaz donanımı ile Non-Vasküler ve Vasküler Girişimsel Radyolojik işlemleri, deneyimli ve uzman ekibyile gerçekleştirilmektedir. Hastanenin amacı, etik kurallara bağlı olarak çağdaş bilimin ışığında ve hasta haklarına saygılı hizmet anlayışını her geçen gün daha da ileriye taşımaktır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, İmplant, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Dermapen, CRP, Akupunktur, Tomografi, Kürtaj, Nebulizatör, Tüp Bebek, Mezoterapi, RF, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Burun Ameliyatı, Anjiyo, Çinko, TSH, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, İlk Yardım, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi, Ürik Asit

Doktorlar

Doç. Dr. İrem Erim
Nükleer Tıp,
Prof. Dr. Fehim Yaşar Anlar
Çocuk İmmünolojisi,
Doç. Dr. Cem Gündoğdu
Göğüs Hastalıkları,
Uzm. Dr. Gökhan Kotiloğlu
Aile Hekimliği,
Prof. Dr. Zafer Ferahköşe
Genel Cerrahi,
Uzm. Dr. Dilek Aydın
Göğüs Hastalıkları,
Uzm. Dr. Hazım Dinçer
Kardiyoloji,
Doç. Dr. Gürol Öksüzoğlu
Gastroenteroloji,
Prof. Dr. Gürler İleçin
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. İbrahim Tokalak
Aile Hekimliği,
Uzm. Dr. Alp Kemal Okyay
Aile Hekimliği,
Uzm. Dr. Ali Köksal
Radyoloji,
Uzm. Dr. Murat Sarışahin
Radyoloji,
Dr. Enes Kumcu
Pratisyen,
Uzm. Dr. Burcu Dikmen
Diyetisyen,
Uzm. Dyt. Kübra Kara
Diyetisyen,