Özel Ankara Güven Hastanesi

Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Romatoloji , Üroloji , Nefroloji , Odyoloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyasyon Onkolojisi , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , İmmünoloji , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Girişimsel Radyoloji , Göğüs Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi , Çocuk Nörolojisi , Çocuk Psikiyatrisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Çocuk Kardiyolojisi , Çocuk Nefrolojisi , Gastroenteroloji Cerrahisi , Cerrahi Onkoloji , Çocuk Romatolojisi , Tıbbi Patoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Ankara Güven Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şimşek Sokak No:29 / Ankara

Yol tarifi, adresi nerede?

Ankara Güven Hastanesi dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak amacıyla, 1973 yılında kurulmuştur. Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın tüm imkanlarını hastalarına sunmaktadır.Küçük bir tıp merkezi  olarak 1973 yılında kurulan hastane, günümüzde 1.600 kişilik  alanında uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli ile yaklaşık 40 bin metrekarelik alanda, 254 yataklı kapasitesi, 12 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane olarak hizmet vermektedir.

Güven Hastanesi’nde hizmetler; 2008, 2011, 2014 ve 2017 yılları olmak üzere dört farklı yılda aldığı JCI (Joint Commission International)akreditasyonu ile verilmektedir. Güven Hastanesi Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi, özellikle cerrahi ve operasyonel alanda uzmanlaşmış bir sağlık kurumu iken  Güven Hastanesi Kavaklıdere tesisi, her tıbbi alanda hizmet vermeyi amaçlayan tam teşekküllü bir hastanedir. Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü ise hastalara sağlığa dair ihtiyaç duydukları geniş çaplı hizmeti sağlamayı hedeflemektedir. Ankara Güven Hastanesi’nin özellikli bölümleri arasında  modern tıbbın tüm imkanlarının sunulduğu kardiyoloji , uzman hekim kadrosuna sahip   kadın hastalıkları ve doğum, çocuk endokrinolojisi servisleri  bulunmaktadır. Hastanenin 7 gün 24 saat   bir çok özel alan ve dahili harici bölümlerde ayrıca acil tıp hekimi tarafından  hizmet veren Acil servisi bulunmaktadır. Ankara Güven Hastanesi’nin Medikal Onkoloji bölümlerinde SGK (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı,Kamu Personeli)  ile anlaşması vardır.  SGK dışında özel sağlık sigortaları ve kurumlarla anlaşmaları bulunmakta olup detaylı liste hastanenin web sitesinde bulunmaktadır.

Ankara Güven Hastanesi’nin sağlık hizmetlerine ek olarak, hastalar ve yakınlarının tedavi süreçlerinde konforunu artırmak amacıyla vale park hizmeti, kuaför hizmeti, doğum fotoğrafçısı , güven butik adında hastane bünyesinde bulunan butik hizmeti, yine aynı şekilde hastane içerisinde kütüphane hizmeti de yer almaktadır. Ankara Güven Hastanesi’nin ziyaret saatleri her gün 9:00 – 21:00 saatleri arasındadır. Hastanede hasta sağlığı açısından, anjio yapılan hastalara ziyaretçi kabul edilmemektedir. Ankara Güven Hastanesi’nin randevu sistemi 444 94 94  numaralı telefonla veya hastanenin web sitesi üzerinden online randevu  alanından oluşturulabilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Serotonin, İmplant, Endoskopi, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Lökosit, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Boy Uzatma, EKG, Sünnet, Eritrosit, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, Kemoterapi, NLP, Tomografi, Akupunktur, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Alerji Testi, Mezoterapi, RF, İşitme Cihazı, Protez Saç, Bakır, Kortizon, Burun Ameliyatı, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, İlk Yardım, Bilirubin, Kalsiyum, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Regresyon, Selenyum, Kolajen, Epilasyon, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Diş Kaplama, Kuduz Aşısı, EMDR

Doktorlar

Uzm. Dr. Ayhan Yiğit
Dahiliye,
Prof. Dr. Deniz Yamaç
Tıbbi Onkoloji,
Uzm. Dr. Tuğba Kayhan Altuner
Kardiyoloji,
Prof. Dr. Bülent Dağlar
Ortopedi ve Travmatoloji,
Doç. Dr. Tayfun Eyileten
Nefroloji,
Prof. Dr. Şule Korkmaz
Kardiyoloji,
Dr. Veysel Taner Budak
Acil Servis,
Uzm. Dr. Neslihan Çelik Olgay
Göğüs Hastalıkları,
Prof. Dr. Seyfettin Ilgan
Nükleer Tıp,
Uzm. Dr. Beril Konaçoğlu
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,
Prof. Dr. Banu Bilezikçi
Tıbbi Patoloji,
Fzt. Ayşe Uzun
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Uzm. Dr. Atiye Cenay Karabörk Kılıç
Radyoloji,
Fzt. Aslı Kumaş
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Uzm. Dr. Murat Çobanoğlu
Acil Servis,
Fzt. Lale Toku
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,