Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Kızılcaşar Mahallesi 23 Nisan Caddesi 2705 Sokak No:20 İncek / Ankara

Yol tarifi, adresi nerede?

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yer alan LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi 2015 yılında hizmete girmiştir. Hastane LÖSEV’İN katkılarıyla oluşturulmuştur. LÖSANTE Hastanesi kanserle mücadelenin yanı sıra diğer bütün branşlarda da hastalarına hizmet etmektedir. LÖSEV Derneği’nin büyük bir titizlikle oluşturduğu hastanede iş adamları ve yardımseverlerin katkısı bulunmaktadır. Onkoloji alanında ilklere imza atarak ön plana çıkan LÖSANTE Hastanesi, sadece bölge halkının değil çevre illerden ve yurtdışından da hasta kabul etmektedir. Sağlık hizmetlerindeki başarıları neticesinde yurt dışındaki ülkelerden de talepler oluşmaktadır.

Kuruluş amacı kanserle mücadele olan hastane, Onkoloji bölümüne verdiği önem ile diğer hastanelerden bir adım daha öne çıkmaktadır. Onkoloji bölümünde görev yapan uzman hekimler ve yardımcı sağlık personelleri, tıbbi alandaki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek hastalara sunmaktadır.

Kanser tedavilerindeki yenilikler, LÖSANTE Hastanesi’nde kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde tanı ve tedavi aşamasında daha başarılı sonuçlar alınırken olası hastalıklara karşı erken müdahale şansı doğmaktadır. LÖSANTE Hastanesi, konumu itibariyle Ankara halkının kolaylıkla ulaşabileceği mevkide yer almaktadır. Ankara Havalimanına yakın konumda olması sebebiyle yurt dışından gelen hastaların ulaşımı kolay olmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Tomografi, Akupunktur, Dermapen, CRP, Kemoterapi, Kök Hücre Tedavisi, Lavman, NLP, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, Nebulizatör, Kürtaj, Alerji Testi, Burun Ameliyatı, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Check Up, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi

Anlaşmalı Kurumlar:

Mapfre Sigorta, Ergo Sigorta, Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Şeker Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Vakıfbank Sigorta, Axa Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta

Doktorlar