evim.com

Şehitkamil Devlet Hastanesi Hakkında

Adres: Pirsultan Mahallesi Çetin Emeç Caddesi / Gaziantep

Hakkımızda:

Gaziantep Şehitkâmil Devlet Hastanesi 1998 yılında ilk olarak travmatoloji ve acil yardım hastanesi olarak planlanmıştır. Daha sonra o yıl içerisinde yapımına başlanmıştır. 02 Ocak 2006 yılında tam olarak Sağlık Bakanlığına devri yapılmıştır. Bölge içerisinde en çok tercih edilen hastane 22 Mart 2008 yılında 330 yatak kapasiteli olarak açılışı yapılmıştır. Haftanın her günü poliklinikleri 08.30 ile 12.00 ve 13.00 ile 16.00 arasında hizmet vermektedir. 

Hastane içerisinde 30 farklı ana dalda hizmet verilmektedir. Ayrıca tüm cerrahi operasyonların yapılması için 4 farklı ameliyathanesi ile hizmet veren Şehitkâmil Devlet Hastanesi, tüm laboratuar hizmetleri için de kesintisiz olarak tetkik yapmaktadır. Hastane tüm alanları ile birlikte 330 yatak kapasiteli olup, 98 yataklı yoğun bakım ünitesine sahiptir. Hastane içerisinde yer alan laboratuar, bölgenin en gelişmişi olup, her türlü tetkiklerin yapılabilmesi için son model cihazlar ile donatılmıştır. 

Hastane sunduğu hizmet içeriği ile tetkik ve tedavilerin profesyonel bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor. Bundan dolayı en çok tercih edilen hastanelerden biri olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca hastane içerisinde 32 bölümde toplamda 94 uzman doktoru mevcut olup bu doktorlar 24 saat dönüşümlü olarak hizmet vermektedir.  

Hastane ayrıca tüm laboratuar sonuçlarının verilmesi adına kendi resmi sitesi üzerinden de bilgi paylaşımı yapmaktadır. Bunun yanı sıra tüm tetkiklerin hastane içerisinde yapılabilecek donanıma sahiptir. Çalışanları düzenli olarak eğitim almakta ve çeşitli sınavlardan geçirilerek bilgilerinin tazelenmesi sağlanmaktadır. Şehit Kâmil Devlet Hastanesi yapmış olduğu çalışmalar ve klinik deneyler sayesinde ülke içerisinde birden fazla sonuca ulaştırılmış raporları sunmaktadır.

Sağlık bakanlığına bağlı olarak çalışan hastane tüm Sosyal güvenceler kurumu, emekli sandığı, bağ- kur ve devlet çalışanlarına ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Ameliyatlar ve tetkikler için ücret talep edilmemektedir. Odaları 1, 2, 3, ve 4 kişilik şeklinde düzenlenmiş olan hastane aynı zamanda her 3 odaya 1 hasta bakıcı düşecek şekilde hizmet verir. 

Hizmetler:

  • Saç Simülasyonu
  • Altın İğne
  • Hormonlu Spiral
  • Rektal Tuşe
  • Rektal Tuşe
daha fazla göster

Hastalıklar:

    Doktorlar