evim.com

Liv Hospital Gaziantep Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Seyrantepe / Gaziantep

Yol tarifi, adresi nerede?

Liv Hospital, 2013 yılında sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Medical Park Hastanelerinin kurucusu olan Muharrem Usta’nın kuruculuğunu yaptığı Liv Hospital, dünyanın en iyi hastanelerinden biri olma hedefi ile hizmetlerine başlamıştır. İlk olarak Ankara Ulus’ta hizmete başlayan Liv Hospital, kendisini hızla büyüterek İstanbul Bahçeşehir, Samsun ve Gaziantep’te de   hizmet vermeye başlamıştır.

Liv Hospital Gaziantep Hastanesi, Liv Hospital’in hizmete sunduğu beşinci hastanesidir. 40 bin metrekarelik büyük bir kapalı alana sahip olan Liv Hospital Gaziantep Hastanesi, verdiği yüksek standartlı sağlık hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. 70 poliklinik bulunan hastane de ayrıca 258 yatak kapasitesi de mevcuttur. Hastane dizaynında hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri konforlu odalar hazırlanmıştır. Liv Hospital Gaziantep Hastanesi, ileri teknolojik altyapısı ile hastalarına hızlı ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Liv Hospital Gaziantep Hastanesi, sunduğu hizmetlerin etik değerlere uygun olmasına dikkat etmektedir. Hastane insan odaklı bir politikaya sahiptir. Verdiği hizmetler de güvenilirliği ve kaliteyi önemsemektedir. Liv Hospital Gaziantep Hastanesi, alanında uzman doktorları ve nitelikli sağlık çalışanları ile Gaziantep sakinlerine, yüksek standartlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hizmetler:

Iq Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, İmplant, Kolonoskopi, Kanal Tedavisi, Hamilelik Testi, Safra Kesesi Ameliyatı, Dermapen, Akupunktur, Protez Saç, Homeopati, Hemogram, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Kegel Egzersizi, Prp, Soğuk Lipoliz, Buz Lazer, EMG, Mamografi, Regresyon, Sezaryen Doğum, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, Microblading, FFA, İğneli Epilasyon, Bademcik Ameliyatı, Protez Tırnak, Bel Fıtığı Ameliyatı, Elisa Testi, Peg, Bilişsel Davranışçı Terapi, Dikkat Testi, Disleksi Testi, Sperm Testi, Bronkoskopi, Dil ve Konuşma Terapisi, Trakeostomi, Vazektomi, Karbon Peeling, Kontakt Lens, Proloterapi, Kasık Fıtığı Ameliyatı, Mide Küçültme, PSA, Kimyasal Peeling, NST, Psikoterapi, Bölgesel Zayıflama, Kriyoterapi, Rahim Filmi, Cilt Beyazlatma, Rorschach Testi, PPD Testi, Histeroskopi, DSM-5, Grip Aşısı, Alexandrite Lazer, Sistoskopi, TMS, Kavitasyon, Lokal Anestezi, Kayropraktik, Prostat Ameliyatı, Boyun Fıtığı Ameliyatı, Bipolar Testi, Nöral Terapi, Kolposkopi, Beck Depresyon Ölçeği, İkili Test, Elektroşok, Vajina Beyazlatma, Amalgam Dolgu, Rentek Manevrası, Göz Çizdirme, Ben Aldırma, RİA, Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı, Defibrilatör, Diş Temizleme, Burun Dolgusu, TENS Cihazı, Sırt Korsesi, İnsülin Direnci Testi, Detaylı Ultrason, Spinal Anestezi, Kepçe Kulak Ameliyatı, Fraksiyonel Lazer, Fıtık Ameliyatı, ERCP, Badem Göz Ameliyatı, TİT, Suda Doğum

Doktorlar