Pendik Şifa Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Bahçelievler Mah. Aydınlı Yolu Caddesi Zıpkın Sokak No:10 / İstanbul (Anadolu)

Yol tarifi, adresi nerede?

Pendik Şifa Hastanesi, 1995 yılında hizmete girmiştir. Pendik Şifa Hastanesi 2009 yılında bünyesine Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini eklemiştir. Ayrıca SHD Danışmanlık şirketlerini bünyesinde barınmaktadır. Pendik Şifa Hastanesi, Pendik'te 1995 yılında ilk Özel Hastane olarak kurulmuştur. Özel Hastane, 4 blok halindedir ve Ağız - Diş Sağlığı Merkezi, Yönetim Binalarından oluşmaktadır.

5000 m²’lik alan üzerinde olan hastanenin 3500 m²’si kapalı alandır. Pendik Şifa Hastanesi yatak kapasitesi ise 51 yatak, 3 ameliyathane, 3 doğumhaneden oluşmaktadır. Tüm temel branşları bünyesinde barındıran Pendik Şifa Hastanesi 17 farklı branşları ile hizmet etmektedir. Acil Servis Birimi 7/24 hizmet sunmaktadır. Diş Teşhis ve Tedavi Ünitelerini de bünyesinde barındıran hastanede aynı zamanda Medical Estetik Merkezi de bulunmaktadır.  Pendik Şifa Hastanesi bilgi güvenliği politikasına uygun davranıp ya da davranılmadığına dair düzenli olarak kontrol sürecinden geçer. Pendik Şifa Hastanesi ile alakalı sorun ve talepleriniz için iletişim numarası mevcuttur.

Kuruma giderek bizzat yetkili kişiler ile konuşarak sorununuzu ya da taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Hastanenin otopark kısmı ücretsizdir. Otoparkta saat 09.00 - 17.00 saatleri arasında araç trafiğini düzenlemek için otopark görevlisi bulunmaktadır. Otopark görevlisi trafik düzeni için orada bulunmaktadır ve vale hizmeti vermemektedir. Yatış süresince hasta yemekleri doktor orderına göre hazırlanır. Refakatçi yemek hizmeti oda ücretine dahildir. Pendik Şifa Hastanesinden randevu almak için iletişim numarası üzerinden ya da WhatsApp telefon numarası üzerinden randevu alabilirsiniz.

Hizmetler:

Vitamin, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Demir, Ferritin, Magnezyum, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sünnet, EKG, Boy Uzatma, Beta HCG, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Kök Hücre Tedavisi, Tüp Bebek, Kürtaj, Alerji Testi, Mezoterapi, İşitme Cihazı, Protez Saç, Bakır, Kortizon, Burun Ameliyatı, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Kızlık Zarı Dikimi, Hemogram, Check Up, İlk Yardım, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, Ultrason, Botoks, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Soğuk Lipoliz, Buz Lazer, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Selenyum, Epilasyon, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Sezaryen Doğum, Laparoskopi, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Ovulasyon Testi, Microblading, FFA, ALP, ASO, Torch, Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Kortizol, Nefes Egzersizleri, İğneli Epilasyon, Serbest T4, Röntgen, Bademcik Ameliyatı, Protez Tırnak, Kulak Temizleme, Glukoz, Bel Fıtığı Ameliyatı

Anlaşmalı Kurumlar:

Güneş Sigorta, Mapfre Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Allianz Sigorta, Acıbadem Sigorta

Doktorlar