evim.com

Arenamed Saç Ekim Merkezi Hakkında

Adres: Akasya Acıbadem Towers / İstanbul (Anadolu)

Hakkımızda:

Arenamed Saç Ekim Merkezi Üsküdar'da bulunan merkezlerden bir tanesidir. FUT ve FUE saç ekim tekniklerinin yanı sıra DH saç ekimi başta olmak üzere farklı alternatifler ve özel çözümler önermektedir. Saç ekimi uygulamaları ile ciddi bir başarı dizisine sahip olan Arenamed hem yurtiçinde hem de yurtdışında hedef kitleye sahiptir. Saç ekimi konusunda son teknolojiyi takip ederek hastalarına en uygun yöntemleri sunmayı hedeflemektedir. Finlandiya, İsveç, Fransa, Belçika, Almanya, Hollanda, Suudi Arabistan, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden pek çok hasta ağırlamaktadır.

Saç ekimi konusunda sedasyon, maksimum greft, işlem sonrası iletişim, bakım seti ve saç ekim operasyonları ile sizin için her şeyi düşünen merkezde bakım odası oluşturulmuştur. Operasyon sonrasında bakım ve bilgi verilmektedir. İşlem sonrası takip edilecek tüm konularda bilgilendirme ve uygulamalar gerçekleştirilmektedir. İşlem ardından yemek, alışveriş veya dinlenmek için cafe, restaurant ve sosyal olanaklar oluşturulmuştur.

Arenamed mikromotor FUE yöntemi kullanarak saç ekiminde saç halkası alanında saç köklerini küçük ve özel iğne ile tek tek ayırır ve daha sonra çıkarır. Neşter kullanılmadığı için ciddi bir kanama oluşmamaktadır. Ekim sonrası için hastalara bakım ve süreç hakkında detaylı açıklama yapılmaktadır. Yaraların iyileşmesi konusunda ekilmiş olan yeni ve sağlıklı saçlar oluşturması için bazı tavsiyelerde bulunmaktadır. Klinikte hem e-posta yoluyla, hem telefon ile hem de WhatsApp üzerinden danışmanlara destek verilmektedir.

Hizmetler:

  • Yüz Nakli

Hastalıklar:

    Doktorlar