Özel Kent Çiğli Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

8229/1 Sok No 56 / İzmir

Yol tarifi, adresi nerede?

Kent Sağlık Grubu ve Egeli iş adamlarının yardımları sayesinde İzmir’in Çiğli ilçesinde açılmıştır. Hastane hastalarına hizmet vermeye 14 Şubat 2004 tarihinde başlamıştır.Kent Hastanesi Avrupa standartları arasında yer alır. Kendi alanında yaptığı başarılardan ötürü çeşitli ödüllere ve sertifikalara layık görüldü.Hastanenin her bir odası otel konseptinde hazırlanarak hastaların daha konforlu bir ortamda tedavi görülmesi sağlandı.Hijyen bakımından örnek teşkil eden hastane 2020 yılında Korona virüsün ortaya çıkmasıyla hijyen bakımından hassasiyetini en üst seviyelere çıkardı.İzmir önemli Turistik bölgelerin arasında yer alması ile yıl içerisinde şehre gelen birçok turistin de sağlığına kavuşmasını sağladı. Hizmetten memnun kalan çoğu turist tedavilerini yaptırmak için yurt dışından gelerek Kent Hastanesi’nde tedavi olmayı seçmiştir.

Yurt dışından birçok hastanın tedavi için Kent Hastanesini seçmesi sağlık turizmi bakımından şehrin bu alanda gelişmesini sağlamıştır.Kent Hastanesine ABD’nin en önemli akreditasyon kuruluşlarından biri olan Joint Commission International (JCI) tarafından, ilk olarak 2006 yılında akredite edilerek ülkemizde ilk bu belgeyi alan sağlık kuruluşu olma özelliği taşımaktadır. Kent Hastanesi Laboratuvar, ameliyathane, hasta odaları, poliklinikleri ve uzman kadrosuyla çağdaş hastane statüsünde yer alır.Sürekli kendini yenilerek bünyesinde bulunan hekim, yatak kapasitesi ve ameliyathaneleri her zaman arttırarak daha fazla yurt içi ve yurt dışından gelen bireylerin tedavisini yapmayı amaçlamıştır.

Hastanenin önceliği önce insan sağlığı olup imkansızı başaran hastane olmayı hedeflemiştir. Hedefleri doğrusunda ilerleyerek doğru tanı ve tedavilerde başarısının altına imzasını atmıştır.Kanser ve tümör tedavilerinde önemli adımlar atmış, attığı bu adımlarla bu hastalığa sahip hastalara umut olmuştur. Bu alanında yakaladığı başarılar ülke dışına kadar yayılmış, yurt dışından ve yurt içinden hastane bu alanda oldukça fazla hasta başvuru yapmıştır.Deneyimli uzman doktorları ve teknolojiden destek alarak sağlık kuruluşları arasında öne çıkmayı başarmış ve başarılarının devam etmesi için sürekli kendini yenilemektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Lökosit, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, EKG, Beta HCG, Eritrosit, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Tomografi, Dermapen, Kemoterapi, Kök Hücre Tedavisi, Lavman, NLP, CRP, Nebulizatör, RF, Mezoterapi, Tüp Bebek, Kürtaj, Alerji Testi, Burun Ameliyatı, İşitme Cihazı, Protez Saç, Bakır, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Kızlık Zarı Dikimi, Hemogram, Check Up, Bilirubin, İlk Yardım, Progesteron, Kalsiyum, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Peeling, Prp, Sintigrafi, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Mamografi, Regresyon, Selenyum, Kolajen, Epilasyon, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Diş Kaplama

Doktorlar