Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Dal Merkezi

0 Görüş

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Dal Merkezi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Kahramanlar, No:3, 1420. Sok. / İzmir

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel İzmir İGEM Gastroenteroloji Dal Merkezi, gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarına en güncel teknolojiyi kullanarak deneyimli ve uzman hekimleri ile tedavi sunmaktadır. Özel İzmir İGEM Gastroenteroloji Dal Merkezi, İzmir ve Ege bölgesinin ilk ve özel gastroenteroloji merkezidir. Özel İzmir İGEM Gastroenteroloji Dal Merkezi’nde ileri girişimsel tanı uygulamaları  yapılabilmektedir. Bununla birlikte dijital görüntüleme ve kayıt sistemleri de kullanılmaktadır. Bilimsel anlayışı esas alan merkez, etiğe uygun bir şekilde tedavi sunarak, memnuniyetin en üst düzeyde tutulması amaçlanmaktadır.

Özel İzmir İGEM Gastroenteroloji Dal Merkezi, modern mimari tasarımıyla hastalarını psikolojik olarak hasta olma duygusundan uzaklaştırmaktadır. Huzurlu bir ortam sunan klinik, ERCP ünitesi ve 2 adet endoskopi birimiyle aynı anda pek çok uygulama yapma olanağı sağlamaktadır.

Özel İzmir İGEM Gastroenteroloji Dal Merkezi, uzman hekim kadrosuyla ve özverili çalışmalarıyla, hastalarının sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürdürmelerini amaçlamaktadır. Özel İzmir İGEM Gastroenteroloji Dal Merkezi’nden randevu almak için ilgili numara aranmakta ya da internet sitesi üzerinden talep oluşturulmaktadır.

Hizmetler:

Endoskopi, Kolonoskopi, Kök Hücre Tedavisi, Lavman, Bakır, Homeopati, Check Up, Ultrason, K Vitamini, Peg, Biyopsi, Kan Tahlili, PDW, B17 Vitamini, Amilaz, AFP, Palyatif Bakım, B1 Vitamini, INR, K2 Vitamini, Niasin, Sedasyon, Kortikosteroid, Tahlil, DHEA, Gastroskopi, Gaita Testi, Bağırsak Temizliği, Lipaz, Total Protein, Alanin, Lipoprotein, H Vitamini, Gastrin, Rektoskopi, Gaita Nakli, Oskültasyon, Ileostomi, Üre Nefes Testi, Kolektomi, F Vitamini, Proteaz, Aspartat Aminotransferaz, Gaita Tahlili, Mezenkimal Kök Hücre, Sanal Kolonoskopi, Gaitada Gizli Kan Testi, Rektosigmoidoskopi, Steroid Tedavisi, Karsinoembriyonik Antijen, Alfa 1 Antitripsin, Gaita Kültürü, Nissen Fundoplikasyon, Laktoz İntolerans Testi, Laboratuvar Testleri, Bağırsak Florası Testi, İnce Bağırsak Ameliyatı, B4 Vitamini, KCFT

Doktorlar

Uzm. Dr. Zafer Buyraç
Gastroenteroloji,
Uzm. Dr. Murat Aslan
Gastroenteroloji,
Uzm. Dr. Gazi Yörük
Gastroenteroloji,
Uzm. Dr. Aziz Bocutoğlu
Gastroenteroloji,