Özel Bursa Anadolu Hastanesi

Gastroenteroloji , Nöroloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Kardiyoloji , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Acil Servis , Tıbbi Biyokimya ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Bursa Anadolu Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

İzmir Yolu No 105 / Bursa

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Bursa Anadolu Hastanesi 4.880 metrekare alan içerisine kurulmuş olup, 32 adet polikliniğinde  dahili ve harici bölümleri ile Bursa ve yakın bölgelerdeki tüm halka hizmet etmektedir. Özel Bursa Anadolu Hastanesi, 5 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesi, 3 yataklı koroner yoğun bakım ünitesi , 4 yataklı yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve 5 yataklı KVC yoğun bakım ünitesi olmak üzere, toplamda 17 yoğun bakım yatak kapasitesine sahiptir. Hastanenin normal yatan hasta yatak kapasitesi ise 50’dir. Özel Bursa Anadolu Hastanesi’nde 5 ameliyathane odası, 1 adet göz müdahale odası, 13 yataklı gözlem odası, anjiyo ünitesi ve girişimsel radyoloji ünitesi bulunmaktadır. Özel Bursa Anadolu Hastanesi’nde  42 uzman hekim, 8 pratisyen hekim ve 1 diş hekimi ile birlikte, toplamda 260  sağlık personeli görev yapmaktadır.

Hastanede sabah 09:00, akşam 17:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Ziyaretçi saatleri hafta içi ve hafta sonu  10:00- 22:00 saatleri arasında yapılmaktadır.  Özel Bursa Anadolu Hastanesi’nin içerisinde; anjiyografi ünitesi, radyoloji ünitesi ve biyokimya laboratuvarı mevcuttur. Özel Bursa Anadolu Hastanesi’nde, 7/24 Acil Servisi  hizmeti  verilmektedir. Hastanenin acil servisinde  24 saat boyunca radyoloji tetkikleri ve laboratuvar tahlilleri yapılmaktadır. Acil serviste, 1 acil hasta müdahale odası,1 müşahede odası, 3 acil gözlem yatağı bulunmaktadır.

Hastanenin özellikli bölümleri arasında Gastroenteroloji bölümü bulunmakta olup , poliklinikte sindirim sistemi organlarının ve sindirime yardımcı olan karaciğer, safra kesesi ve pankreas hastalıklarında cerrahi girişime gerek olmadan veya endoskopik yöntemlerle tedavi uygulanmaktadır. Bölümde  son teknoloji medikal cihazlar ile tedavi yapılmaktadır. Hastanenin SGK ve özel sağlık sigortaları ile anlaşması bulunmakta olup, randevu için ilgili telefon numarası ya da   web sitesinde yer alan “online randevu” kısmı tercih edilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, D Vitamini, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sünnet, Sedimantasyon, EKG, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Tomografi, Akupunktur, CRP, Kök Hücre Tedavisi, Lavman, Tüp Bebek, Nebulizatör, Kürtaj, RF, İşitme Cihazı, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Hemogram, Check Up, EEG, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Ultrason, Göz Testi, Prolaktin, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Ameliyat, EMG, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Selenyum, Kolajen, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Oksitosin, Ovulasyon Testi, FFA, ALP, ASO, Torch

Doktorlar

Op. Dr. Ergin Kopal
Genel Cerrahi,
Dr. Mehmet Mutlu Yörüger
Acil Servis,
Uzm. Dr. Hülya Akdeniz Üntut
Dahiliye,
Dr. Sabir Zeynel
Pratisyen,
Uzm. Dr. Harun Yılmaz
Dahiliye,
Uzm. Dr. Mustafa Haluk Akış
Nöroloji,
Op. Dr. Erol Temirci
Ortopedi ve Travmatoloji,
Dr. Celal Girgin
Acil Servis,
Uzm. Dr. Serdar Yalman
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Uzm. Dr. Fatih Koca
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. Mehmet Yaman
Üroloji,
Op. Dr. Mustafa Sezen
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Op. Dr. Sena Kutucu
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Cemal Güney
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Op. Dr. Fatma Köroğlu
Göz Hastalıkları,
Op. Dr. Mehmet Akif Eren Çuhadar
Ortopedi ve Travmatoloji,