Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Psikiyatri , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Kardiyoloji , Dermatoloji , Romatoloji , Üroloji , Nefroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Aile Hekimliği , Perinatoloji , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , El Cerrahisi , Çocuk Psikiyatrisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Biyokimya , Gastroenteroloji Cerrahisi , Çocuk Nefrolojisi , Tıbbi Patoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Mimar Sinan Mahallesi, Emniyet Caddesi, Polis Okulu karşısı / Bursa

Yol tarifi, adresi nerede?

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, 2002 senesinde SSK bünyesinde hastalara hizmet vermeye başlamıştır. 2005 senesinde ise SSK hastanelerinin Sağlık Bakanlığı’na bağlanması ile birlikte “Devlet Hastanesi”, 30 Aralık 2009 yılından itibaren ise “Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olarak tescillenmiştir. 

Hastane, bünyesinde eğitim kliniklerinin de kurulmasıyla birlikte, sağlık hizmetlerinin yanında öğrenci yetiştirme misyonunu da üstlenilmiştir. 03 Haziran 2010 yılında, Çocuk Hastalıkları ve Kadın Doğum Ek Hizmet Binası, kadın doğum ve çocuk hastalıkları üzerine hizmet vermeye başlamıştır. 31 Temmuz 2014 yılı itibariyle Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ek hizmet binasıyla da Nilüfer ilçesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Sonrasında 01 Ağustos 2015 tarihinde KVC ek hizmet binası; kalp ve damar hastalıkları üzerine hastalara hizmet vermeye başlamıştır.

Göçmen konutlarında hizmet vermekte olan ve Ek Hizmet Binasıyla aynı yerleşkede yer alan ÇEMATEM (Çocuk Ergen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi) 15 yatak kapasitesiyle Bursa halkına hizmet vermektedir. Hastanenin, ana hizmet binası, KVC Ek Hizmet Binası, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası, Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ek Hizmet Binası, Nilüfer Ek Hizmet Binası ve ÇEMATEM de dahil olmak üzere totalde 1520 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma hastanesi “bebek dostu” hastane ünvanı alan sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Renk Körlüğü Testi, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, Safra Kesesi Ameliyatı, C Vitamini, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Sedimantasyon, EKG, Boy Uzatma, Libido, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Tomografi, Akupunktur, CRP, NLP, Kök Hücre Tedavisi, Tüp Bebek, Nebulizatör, Kürtaj, RF, İşitme Cihazı, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Hemogram, Check Up, EEG, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Ultrason, Göz Testi, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Ameliyat, EMG, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Regresyon, Selenyum, Kolajen, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Kuduz Aşısı, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Oksitosin, EMDR, Ovulasyon Testi, FFA, ALP

Doktorlar

Op. Dr. Faruk Toktaş
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Doç. Dr. Şenol Yavuz
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Op. Dr. Uğur Duman
Genel Cerrahi,
Ass. Dr. Hasari Yetgin
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,
Op. Dr. Serhat Yalçınkaya
Göğüs Cerrahisi,
Op. Dr. Umut Eren Erdoğdu
Genel Cerrahi,
Doç. Dr. Ahmet Özyazıcıoğlu
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Doç. Dr. Yüksel Özkan
El Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji,
Uzm. Dr. Abdurrahman Demirci
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,
Op. Dr. Murat Sıvacılar
Genel Cerrahi,
Uzm. Dr. Basri Seçkin
Nöroloji,
Doç. Dr. Serdar Kahvecioğlu
Nefroloji,
Uzm. Dr. Metin Güçlü
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,
Op. Dr. Serkan Seçici
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Uzm. Dr. Mustafa Kuzeytemiz
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. Altay Türksöz
Dahiliye,