Euroderm Güzellik Merkezi

Dermatoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
0 Görüş

Euroderm Güzellik Merkezi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Cafer Ağa Mahallesi, Arayıcıbaşı Sokak, No: 2 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel poliklinik hizmeti sağlayan Euroderm, sağlıklı yaşam ve estetik değerleri birleştirmek amacıyla hizmet vermektedir. Estetik ve medikal uygulamalar konusunda uzmanlaşmış hekimlere sahiptir. Ayrıca modern tıp teknolojileri kullanılmaktadır. Bu uygulamalar için en önemli etkenler arasında sterilizasyon konusu yer almaktadır. Bu konuda iyi eğitim almış bir yardımcı personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Sağlık kuruluşunun misyonu arasında hekim ve hastaya her konuda yardımcı olma amacı gütmektedir. Estetik ve güzellik konusunda polikliniğe gelen kişiye, hasta olarak yaklaşmak ve hoş görmek ilkesi benimsenmiştir.

Sağlık kuruluşunda; cilt uygulamaları tedavisi, saç tedavileri, lazer epilasyon, varis tedavisi, bölgesel zayıflama ve lazer uygulamaları yer almaktadır. Ayrıca diş tedavileri ve anestezi ve reanimasyon da bu sağlık kuruluşunda sağlanan hizmetler arasında yer almaktadır. Medikal cilt bakımı, leke tedavisi, akne ve sivilce tedavisi, PRP tedavisi, karbon peeling, altın iğne radyofrekans uygulamaları da Euroderm bünyesinde yapılmaktadır.  Lazer epilasyon yöntemleri arasında ND yağ lazer epilasyon, diyot lazer epilasyon, aleksandrite lazer epilasyon yöntemleri uygulanmaktadır. Saç tedavilerinde saç ekimi, PRP saç tedavisi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca hastanede kırışıklık tedavilerinde botoks, cilt dolgusu, somon DNA, PRP tedavisi, baby face beauty uygulamaları yer almaktadır. Uygulama yapılan alanlardan biri olan diş hekimliği biriminde ise diş beyazlatma uygulamaları, gülüş tasarımı, protez uygulamaları, cerrahi uygulamalar, estetik diş dolgusu, diş ve tedavileri ve ortodonti uygulamaları yer almaktadır.

Hizmetler:

Hacamat, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Saç Ekimi, E Vitamini, Boy Uzatma, Dermapen, Kök Hücre Tedavisi, Mezoterapi, Protez Saç, Burun Ameliyatı, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, Botoks, Hydrafacial, Dudak Dolgusu, Prp, Soğuk Lipoliz, Buz Lazer, Ameliyat, Kolajen, Epilasyon, Microblading, İğneli Epilasyon, Protez Tırnak, Dövme Sildirme, Karbon Peeling, Biyopsi, Kimyasal Peeling, Bölgesel Zayıflama, Kriyoterapi, Kateter, Kan Tahlili, Cilt Beyazlatma, Göz Kapağı Ameliyatı, Alexandrite Lazer, Kavitasyon, Vajina Beyazlatma, Ben Aldırma, Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı, Burun Dolgusu, Sakal Çıkarma, Fraksiyonel Lazer, Kepçe Kulak Ameliyatı, Göz Rengi Değiştirme, Badem Göz Ameliyatı, Göz Kapağı Estetiği, Kalıcı Oje, Kalça Protezi, Kortikosteroid, Kulak Deldirme, Saç Mezoterapisi, Bişektomi, Vajina Daraltma, Mutluluk Çubuğu, Vaser Liposuction, Somon DNA, Enteral Beslenme, Klemp, Tahlil, Lazer Lipoliz, Jawline, Kortizon İğnesi, BB Glow, Meme Büyütme Ameliyatı, Saç Simülasyonu, Altın İğne, Kaş Ekimi, Fototerapi, Ayak Detoksu, Ameliyatsız Burun Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Nakli, G5 Masajı, Diode Lazer, Vajina Estetiği, Gülüş Tasarımı, Işık Dolgusu, Gıdı Eritme, Burun Ucu Estetiği, Genital Estetik, Soprano Ice, Bacak Boyu Uzatma, Ses Kalınlaştırma, Kaş Kaldırma, Gençlik Aşısı, Dermabrazyon, PRP Saç Tedavisi, Yüz Dolgusu, Fibroblast, Karın Germe Ameliyatı, Çene Estetiği, Burun Küçültme, Örümcek Ağı Estetiği, Fue Saç Ekimi, Aquafilling, Radyofrekans, Kulak Ameliyatı, Selülit Masajı, Yüz Zayıflatma

Doktorlar

Uzm. Dr. Necati Tamer
Dermatoloji,