Vm Medical Park Kocaeli Hastanesi

Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Romatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyasyon Onkolojisi , Aile Hekimliği , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , El Cerrahisi , Çocuk Nörolojisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Tıbbi Genetik , Tıbbi Onkoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Biyokimya , Çocuk Kardiyolojisi , Tıbbi Patoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Vm Medical Park Kocaeli Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Ovacık Mah. D – 100 Karayolu Üzeri No. 34 Symbol AVM Yanı. / Kocaeli

Yol tarifi, adresi nerede?

Medical Park Kocaeli Hastanesi, ülkemizin en büyük sağlık gruplarından biri olan Medical Park Sağlık Grubu’na ait bir hastanedir. Medical Park Kocaeli hastanesi 2015 yılı Kasım ayında, Kocaeli iline bağlı olan Başiskele ilçesinde sağlık hizmeti vermek amacıyla açılmıştır. Hastane açıldığı günden bu yana sürekli yoğun olarak hasta kabulü yapmaktadır. Bunun en önemli sebebi arkasına yılların tecrübesini bulunduran Medical Park Sağlık Grubu’nun bulunmasıdır.

Medical Park Kocaeli Hastanesi, hasta odaklı bir hizmet anlayışı içinde sağlık hizmeti vermektedir. Bu nedenle hastaneye gelen her hastanın memnun olabilmesi için, en üst düzeyde hizmet verilmektedir. Hastanede yer alan bütün hasta odaları, beş yıldızlı bir otel odası konforunda tasarlanmıştır. Hastanede bulunan medikal cihazlar da son teknoloji ürünleridir. Hastane yönetimi bu sektörde insanlara en iyi sağlık hizmetini vermeyi hedeflediği için, tüm dünyada sağlık alanında gelişen değişiklik ve yenilikleri yakından takip etmektedir.

Medical Park Kocaeli Hastanesi, 48 bin metrekarelik bir alana inşa edilmiştir. İnşa edildiği geniş alan sebebi ile Kocaeli ilinde bulunan en büyük özel hastane olmayı başarmıştır. Geniş kapalı ve açık hizmet alanı ile hem çalışan hekim ve yardımcı sağlık çalışanlarının, hem de hasta ve hasta yakınlarının ferah bir ortamda bulunmasını sağlamaktadır. Hastanede bulunan hasta yatak kapasitesi 151, ameliyat oda sayısı ise 10 olarak belirtilmiştir. Hastanede bütün ana bilim dallarında poliklinik ve klinik hizmeti verilmektedir. Bünyesinde görev yapan alanında uzman hekimler sayesinde, yıl içinde sayısız hasta poliklinik hizmeti, yine pek çok hastaya da cerrahi müdahaleler ile   tedavi hizmeti verilmektedir. Bu nedenle sadece bölge halkı tarafından değil, çevre il ve ilçelerden gelen hastaların da tedavileri hastane bünyesinde  yapılmaktadır. Hastane hem SSK, hem de bazı özel sigorta kurumları ile yaptığı anlaşmalar sayesinde hastalarına uygun bir fiyat politikası sunmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Endoskopi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kemoterapi, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Dermapen, Akupunktur, Tomografi, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, Burun Ameliyatı, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp

Doktorlar

Uzm. Dr. Özbil Korkmaz Gürel
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Dr. Özgür İpçi
Pratisyen,