Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi

Gastroenteroloji , Nöroloji , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Nefroloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyasyon Onkolojisi , Aile Hekimliği , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Girişimsel Radyoloji , Göğüs Hastalıkları , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Tıbbi Onkoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Mikrobiyoloji , Çocuk Kardiyolojisi , Çocuk Yoğun Bakımı , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Atatürk Mahallesi, 31035. Sokak, No: 11 / Mersin

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, ilk olarak 2008 yılında Toros Hastanesi adıyla hizmete başlamıştır. Mersin ilinde 42 yatak kapasitesi ile faaliyete başlayan hastane, 2011 yılı Ocak ayından itibaren Ortadoğu Hastaneler Grubu tarafından satın alınmıştır. Ortadoğu Hastaneler Grubu tarafından satın alınan Toros Hastanesi’nin ismi değiştirilerek, Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi olmuştur. Hastane bünyesine 2012 yılında ek bina yapılmış ve hastane binası yenileme çalışmaları ile kapasitesi artırılmıştır. Yenileme çalışmalarının ardından 57’si yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 100 yatak kapasitesine ulaşan hastane, A grubu hastane statüsüne kavuşmuştur.

Mersin Ortadoğu Hastanesi, 2015 yılında yatırım kararı almıştır. Yatırım kararı kapsamında Sağlık Bakanlığından ön izin alan hastane, 220 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmiştir. Mersin Ortadoğu Hastanesi, 50’si uzman doktor ve 16’sı profesör doktor olmak üzere, toplam 420 personel kadrosu ile birçok serviste sağlık hizmeti vermektedir.Mersin Ortadoğu Hastanesi, 220 yatak kapasitesi ile Mersin ili baz alındığında en büyük hastane konumunda yer almaktadır. Hastane bünyesinde; erişkin ve yeni doğan yoğun bakım servisleri, tüm cerrahi ve dâhili branşlar öne çıkanlar arasındadır. Aynı zamanda yeni nesil tıp teknolojilerinin kullanıldığı çocuk servisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, tam teşekküllü merkezi laboratuvar ve radyoloji laboratuvarı bölümleri vatandaşlara hizmet vermektedir.

Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisinde Mersin’de en çok tercih edilen hastane olan Mersin Ortadoğu Hastanesi, 2011 - 2018 yılları arasında 6 bin Koroner Bypass ameliyatı ile 40 bin Anjiyo gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Onkoloji servisini bünyesine katan Hastane, Mersin’deki özel hastaneler arasında bir ilki gerçekleştirmiştir. Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi polikliniklerinde muayene olmak için online randevu sistemi üzerinden randevu alabilirler. Ayrıca +90 (324) 357 58 00 numarası aranarak da randevu alınabilir. Hastane bünyesinde hizmet veren polikliniklerin çalışma saatleri; hafta içi her gün 08:00 - 17:30 arası hizmet verirken, cumartesi günleri 08:00 - 12:00 arası açıktır. Pazar günleri ise sadece Acil Servis 24 saat hizmet vermektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, Kemoterapi, NLP, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, Mezoterapi, RF, Burun Ameliyatı, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi, Ürik Asit, Buz Lazer

Doktorlar

Uzm. Dr. Suzan Cemri Çetin
Göğüs Hastalıkları,