Özel Batı Bahat Hospital Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Atatürk Mahallesi, İkitelli Caddesi, No:135 / İstanbul (Avrupa)

Yol tarifi, adresi nerede?

1994 yılında ilk şubesi ile 300 metrekarelik bir semt kliniği ile yola çıkan Bahat Hastaneleri bugün Sultangazi, İkitelli Batı Bahat hastaneleri ve Gaziosmanpaşa Hastanesi ile 3 farklı adreste sağlık hizmeti vermektedir. Batı Bahat Hastanesi 92 yatak kapasitesine sahiptir. 44 Hekim ile hizmet veren hastane 7000 metrekare kapalı bir alana sahiptir. 340 çalışanı bulunmaktadır. 24 kuvöz ile yeni doğan ünitesi ve 10 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. 44 adet ameliyathane ile uyandırma odası ve sterilizasyon üniteleri bulunmaktadır. Pek çok branş için cerrahi ve laparoskopik ameliyatlar uygulanmaktadır.

Hastanede Saç Ekim Merkezi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Uyku Bozukluğu Merkezi, Tüp Bebek Merkezi ve Zayıflama Ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümü de bulunmaktadır. Hastanede aynı zamanda diğer hastanelerde bulunan tüm branşlar ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Bahat sağlık grubunun bir halkası olan Batı Bahat Hastanesi sahip olduğu ileri teknolojik yatırımlar ile İstanbul'un en önemli sağlık merkezleri arasında yer almaktadır. Bunun için gerekli tüm donanıma sahip olan hastane hastaların ve hasta yakınlarının memnuniyetini kazanmak için yüksek performans ve etik yaklaşım ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca dayanışma ilkesini sürdürmektedir. Küçükçekmece'de bulunan hastanede online randevu imkanı bulunuyor. Ayrıca çağrı merkezinden veya irtibat telefon numaralarından erişim sağlayarak ilgili poliklinik için randevu oluşturabilmeniz mümkün olmaktadır. Hastanede pek çok hasta ve hasta yakınına bazı dönemlerde ücretsiz testler ve muayeneler gerçekleştirilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Kanal Tedavisi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, EKG, Sünnet, Beta HCG, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, CRP, Kök Hücre Tedavisi, Dermapen, Tomografi, Kürtaj, Tüp Bebek, Nebulizatör, Mezoterapi, Burun Ameliyatı, Bakır, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Kızlık Zarı Dikimi, Hemogram, Homeopati, Check Up, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, Ultrason, Botoks, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Peeling, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Regresyon, Selenyum, Kolajen, Epilasyon, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Diş Kaplama, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, Microblading, FFA, ALP, ASO, Torch, Kortizol, Zirkonyum Diş, İğneli Epilasyon, Serbest T4, Röntgen, Bademcik Ameliyatı

Doktorlar