evim.com

İsveç Klinik Hakkında

Adres: 19 Mayıs Caddesi Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sokak, Şişli Plaza E Blok B 1, Cevahir Alış Veriş Merkezi Arkası / İstanbul (Avrupa)

Hakkımızda:

İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Şişli ilçesinde hizmet veren İsveç Klinik merkezi insanların estetik görünümleri ile ilgili olan sağlık sorunlarını çözümleme odaklı çalışıyor. İsveç sağlık grubunun misyonu ileri seviyede olan teknolojinin bilim dalındaki ilerleyişi ile sosyal ve kültürel etkenler dikkate alınarak incelendiğinde şunlar sıralanabilir;

Modern ve eski yöntemlerin modernize edilmiş haliyle hizmet vermektir. 

Hastaların ve hasta yakınlarının ayrıca uzman hekim kadrosunun ve çalışan tüm personelin memnuniyetini sağlamayı hedefliyor.

Yüksek ölçüde referans ile hizmet veren sağlık grubu ileri seviyede sağlık hizmeti vererek anında teşhis ve hızlı tedavi ile sonuca odaklanıyor.

Dünya çapında sıkıntıların olduğu sağlık alanında her daim güler yüz ile hizmet vermeyi ve hastalarını memnun etmeyi amaçlıyor.

Modern sağlık grubu İsveç Klinik merkezi vizyonu ile de fark oluşturuyor. Kadrosunda bulundurduğu en üst ve en alt tabakadaki çalışanları ile işveren ve işçi konumunda olmayıp bir aile bütünlüğü içinde çalışıyor. Hizmet verirken aynı zamanda eğitim vermeyi de amaçlayan İsveç Klinik ne yapması gerektiğini önce planlar ve bir tedavi şeması çizer. 

Uzman hekimler bu tabloya göre adımlarını atarak kısa sürede tedaviye ulaşırlar. Oldukça fazla sayıda bulunan estetik merkezlerinin aksine İsveç Klinik doktorlar tarafından onay almamış hiçbir tedaviyi hastaları üzerinde uygulamaz. İnsan gurur ve onurunu ön planda tutarak sadece yapabileceklerinin garantisini verir. İnsan vücuduna zarar verebilecek ya da neticesinde estetik olmayan bir görünüşün elde edileceği uygulamalar asla hastalara uygulanmaz. 

İsveç Klinik tüm bu ilkeler ile geldiği noktada çok başarılı olsa da hiçbir zaman teknolojik yenilikleri takip etmeyi bırakmayan bir kliniktir. Hastalarına vereceği hizmetin Dünya standartlarında olması için sağlık sektörü adına yapılan yenilikleri sürekli izliyor. Çalışma arkadaşlarını büyük bir titizlikle seçen klinik her şeyin insanların memnuniyeti için yapıyor.


Hizmetler:

  • Yüz Nakli

Hastalıklar:

    Doktorlar