Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi

Psikiyatri , Diyetisyen , Dermatoloji , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
0 Görüş

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Paşaalanı Mahallesi, Sokak 11/ A / Balıkesir

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Sevgi Hastaneler Grubu’nun bir şubesi de Balıkesir’de hizmet vermektedir. Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi, fiilen 2009 yılının Mart ayında kurulmuştur. Son derece yeni ve teknolojik donanımlara sahip olan hastane, 102 yatak kapasitesine sahiptir. Hastane, Balıkesir’in en büyük hastaneleri arasında yer almaktadır. Balıkesir’in tanınması ve gelişmesine katkı sağlayan Özel Sevgi Hastaneleri tarafından faaliyete geçirilen hastane, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmakta olup, sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir kurumdur.

Hastane yönetimi ve sağlık çalışanları tarafından hasta hakları her zaman ön planda tutulmaktadır. Kurum deneyimli hekim ve sağlık personelleri ile hastalarına güven vermektedir. Ayrıca Balıkesir’de bulunan tek açık MR merkezi bu hastanede bulunmaktadır. Hasta odaları son derece konforlu olup, internet bağlantısı, televizyon ve özel banyolu hasta odalarıyla adeta lüks otel hizmeti sunmaktadır.

Hastane yapı olarak son derece yeni bir mimariye sahip olup  13.200 metrekarelik alana kurulu, 800 metrekare kapalı alanı ile hizmet vermektedir. Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi, ileriki zamanlarda 120 yatak kapasitesine sahip olmak hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Hastane SGK anlaşmalı olup, her kitleden hastaya hitap etmektedir. Yılın 365 günü, 24 saat en kaliteli ve hızlı sağlık hizmetini sunmayı hedef belirleyen Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi, hastalar tarafından en çok tercih edilen kurumlar arasında yer almaktadır.

Hizmetler:

IQ Testi, Boy Kilo Endeksi, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, İmplant, Serotonin, Kanal Tedavisi, Ketojenik Diyet, E Vitamini, Diyet, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Akupunktur, CRP, İşitme Cihazı, Homeopati, Check Up, Ultrason, Öfke Kontrolü, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi, Ameliyat, Fizik Tedavi, Regresyon, Kolajen, Geniz Eti Ameliyatı, Diş Kaplama, EMDR, Torch, ASO, Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Lityum, HBSAG, Nefes Egzersizleri, Zirkonyum Diş, Röntgen, Bademcik Ameliyatı, Kulak Temizleme, Bilişsel Davranışçı Terapi, Dikkat Testi, Dil ve Konuşma Terapisi, Biyopsi, Proloterapi, Psikoterapi, Kriyoterapi, Vücut Yağ Oranı, Kan Tahlili, Rorschach Testi, DSM-5, PCT, TMS, Diş Çekimi, Kayropraktik, Protez Diş, Turing Testi, Bipolar Testi, Beck Depresyon Ölçeği, Elektroşok, Amalgam Dolgu, TENS Cihazı, Diş Temizleme, Fraksiyonel Lazer, Diş Estetiği, Terapi, İnvisalign, Valsalva Manevrası, Sedasyon, Osteopati, Kortikosteroid, Alkali Beslenme, Aile Dizimi, Oyun Terapisi, Nefes Terapisi, Enneagram Testi, Bonding, Şeffaf Diş Teli, Telomer, Psikoloji Testleri, Terapötik, Burdon Dikkat Testi, Braket, EQ Testi, Enteral Beslenme, CPAP, Lenf Drenaj, Tahlil, Kortizon İğnesi, Yassı Epitel, Gece Plağı, Psikomotor Testi, Wechsler IQ Test, Burun Eti Ameliyatı, Protetik Diş Tedavisi, Cinsel Terapi, Koklear İmplant, Anti HCV, Stres Yönetimi

Doktorlar

Dr. İbrahim Timuçin Alkaya
Pratisyen,
Uzm. Dr. Ebru Sert Ergan
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,