evim.com

Medical Park Trabzon Karadeniz Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

İnönü mah. Yavuz Sultan Selim blv. No: 190 / Trabzon

Yol tarifi, adresi nerede?

VM Medical Park Hastaneleri, Türkiye’nin 15 ilinde 1993 yılından beri hizmet vermektedir. ‘Herkes için sağlık’ felsefesini benimseyen hastane her bölgeye, her insana sağlık ulaştırabilmek için çaba sarfetmektedir. Yüksek standartlı sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan VM Medical Park Hastaneleri’nin 3 tanesi JCI (Joint Commission International) kalite belgesine sahiptir. VM Medical Park Hastaneleri, her insanın sağlık hakkı olduğunu savunarak erişilebilir bir sağlık hizmeti için çaba göstermektedir.

VM Medical Park Hastaneleri’nden birisi de Medical Park Trabzon Karadeniz Hastanesi’dir. Medical Park Trabzon Karadeniz Hastanesi, 8 bin metrekarelik kapalı alana sahiptir. Aynı zamanda hastane 87 normal yatak, 26 da yoğun bakım yatağına sahiptir. Ayrıca bünyesinde tam donanımlı 2 ameliyathanesi de mevcuttur. Sağlık hizmetinde şeffaflığı ve ulaşılabilirliği esas alan Medical Park Trabzon Karadeniz Hastanesi, herkese nitelikli sağlık hizmetini ulaştırabilmek için çalışmaktadır.

Medical Park Trabzon Karadeniz Hastanesi, diğer Medical Park Hastaneleri gibi ileri teknolojik altyapı ile donatılmıştır ve alanında uzman doktorları ile hastalarına yüksek standartlı bir sağlık hizmeti vermektedir. Ulaşılabilir, güvenilir ve etik değerlere uygun hizmet veren hastanesi, hastalarına uluslararası düzeyde bir sağlık hizmeti vermek için kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Hizmetler:

Iq Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, Kişilik Testi, Kolonoskopi, Hamilelik Testi, Safra Kesesi Ameliyatı, Dermapen, Protez Saç, Homeopati, Hemogram, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Kegel Egzersizi, Soğuk Lipoliz, Buz Lazer, EMG, Mamografi, Regresyon, Sezaryen Doğum, Kuduz Aşısı, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, Microblading, FFA, Dna Testi, Bademcik Ameliyatı, Protez Tırnak, Elisa Testi, Peg, Bel Fıtığı Ameliyatı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Dikkat Testi, Bypass Ameliyatı, Hepatit B Aşısı, Sperm Testi, Rota Virüsü Aşısı, Dil ve Konuşma Terapisi, Trakeostomi, NGS, Vazektomi, Karbon Peeling, Kontakt Lens, Proloterapi, Kasık Fıtığı Ameliyatı, Aşı, PSA, Kimyasal Peeling, Mide Küçültme, NST, Psikoterapi, Bölgesel Zayıflama, Kriyoterapi, Rahim Filmi, Cilt Beyazlatma, Kalp Pili, Rorschach Testi, Histeroskopi, PPD Testi, DSM-5, Grip Aşısı, Alexandrite Lazer, Sistoskopi, TMS, Kavitasyon, Lokal Anestezi, Prostat Ameliyatı, HPV Aşısı, Stent, Bipolar Testi, Boyun Fıtığı Ameliyatı, Beck Depresyon Ölçeği, Kolposkopi, Vajina Beyazlatma, İkili Test, Elektroşok, Rentek Manevrası, Göz Çizdirme, Ben Aldırma, Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı, RİA, Burun Dolgusu, TENS Cihazı, Sırt Korsesi, Spinal Anestezi, HIV Testi, İnsülin Direnci Testi, Detaylı Ultrason, Kepçe Kulak Ameliyatı, Fraksiyonel Lazer, Fıtık Ameliyatı, ERCP, TİT, Badem Göz Ameliyatı, Hemoroid Ameliyatı, BCG Aşısı, Epidural Doğum

Anlaşmalı Kurumlar:

Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Generali Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Ray Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Zurich Sigorta, Halk Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Axa Sigorta, Ziraat Sigorta

Doktorlar