Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi

Psikoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Dermatoloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Patoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Mehmet Müezzinoğlu Caddesi, No:50 / Bursa

Yol tarifi, adresi nerede?

13 Ekim 2015 tarihinde inşaatına başlanan kurum, 22 Ekim 2016 tarihinde resmi olarak faaliyete başlamıştır. Bursa’yı ve çevresini geliştiren kurum, tüm sağlık hizmetlerin bünyesinde bulundurmaktadır. Toplam 20 bin metrekarelik alana sahip olan Gürsu Şehit Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi, 4 bloktan oluşmaktadır. Hastanede; kardiyoloji, iç hastalıkları, çocuk hastalıkları ve kulak burun boğaz gibi pek çok branştan hizmet almak mümkündür. 17 branşta poliklinik hizmeti, 2 branşta yataklı hizmeti bulunmaktadır. 7/24 çalışan acil servis birimi sayesinde, acil müdahale gereken tüm hastalara hizmet sunulmaktadır.

Kurumda ayrıca mikrobiyoloji, patoloji, biyokimya, kan bankası gibi laboratuvar hizmetleri de mevcuttur. Doppler US, EEG, EMG, endoskopi gibi görüntüleme faaliyetleri de bulunmaktadır. Kurum her geçen gün hizmet verdiği branş sayısını artırmaktadır. Yüksek standartlara sahip 1. basamak seviyesinde 4 yataklı ve 2. basamak seviyesinde 6 yataklı yoğun bakım üniteleri mevcuttur. Hastaların sıkı gözetim gerektiren tedavilerinde, modern yoğun bakımları her ihtiyaca cevap verebilmektedir. 3 steril ameliyathanesi ve doğumhanesi bulunan kurum, toplamda 75 yatak kapasitesine sahiptir.

Bursa Gürsu Şehit Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi, modern tıbbın gerektirdiği tüm gelişmeleri yakından takip eder. Teknolojiyi ve bilimi kullanarak hizmet veren kurum, sadece hastaların değil personellerin de memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Toplum sağlığına katkıda bulunmak için gayret göstermektedirler. Şehit Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi’nden randevu almak isteyen hastalar, Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden ya da 182 numaralı hattan randevu talebi oluşturabilir. Hastaların diledikleri hekimi seçebilme hakkı bulunan kurumda, kaliteli sağlık hizmetini alabilmek de mümkündür.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Renk Körlüğü Testi, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, ALT, Safra Kesesi Ameliyatı, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Normal Doğum, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, CRP, Akupunktur, Tomografi, NLP, Kök Hücre Tedavisi, Tüp Bebek, Kürtaj, RF, İşitme Cihazı, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Homeopati, Hemogram, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Ultrason, Katarakt Ameliyatı, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Regresyon, Selenyum, Kolajen, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Diş Kaplama, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Oksitosin, EMDR, Ovulasyon Testi, FFA, ALP, ASO, Torch, Glutamin, Rehabilitasyon

Doktorlar

Op. Dr. Anıl Erkan
Üroloji,