Gaziantep Özel Sevgi Hastanesi

Nöroloji , Gastroenteroloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Gaziantep Özel Sevgi Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Eyüpoğlu, Dr. Rauf Yılmazer Cd. No:16 / Gaziantep

Yol tarifi, adresi nerede?

Gaziantep’te hizmet veren Özel Sevgi Hastanesi, 144 yatak ile kapasitesi ile hastalara sağlık konusunda yardımcı olmaktadır. Kalp ve damar cerrahisi, dahiliye, cerrahi, koroner ve yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde hastalara hizmet verilmektedir. Hastanenin acil servis kısmında, 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunulmaktadır. Laboratuvar ve röntgen bölümlerinde, acil servise gelen hastaların tahlil ve tetkik sonuçları en kısa sürede teslim edilmektedir.

Hastanenin yenidoğan yoğun bakım ünitesinde, solunum desteği (ventilatör tedavisi), kan değişimi, fototerapi (ışık tedavisi), hasta başı EEG (beyin elektrosu), EKO (Kalp ultrasonu), USG (beyin ve diğer iç organların değerlendirilmesi için ultrason) cihazları hizmet vermektedir. Özel Sevgi Hastanesi’nde hizmet verilen obezite cerrahisi alanında, diyet ve egzersiz gibi metotlar ile çözülememiş, hastalara yardımcı olunmaktadır.

Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde; bel ağrısı, yaşlı rehabilitasyonu, boyun ağrısı, beyin ve omurilik felci, osteoporoz, inme, kardiyak rehabilitasyon, iş sakatlanmalar gibi hastalıklar için tedavi uygulanmaktadır. Hastanenin radyoloji bölümünde MRG (manyetik rezonans), spiral CT, röntgen odaları, floroskopi, kemik dansitometresi, 4 boyutlu ultrasonografi, mamografi cihazları bulunmaktadır.

Özel Sevgi Hastanesi Uyku Laboratuvarında, uyku problemi olan hastaların beyin elektrosu (EEG), yatış pozisyon kayıtları, soluk alıp verirken burundan giren hava akımı, göğüs ve karın hareketleri, kan oksijen seviyesi, Kalp grafisi (EKG), bacak kas kasılmaları elektrosu (bacak EMG) kaydedilmekte ve sonuçlara göre tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Hastanede yanık ünitesi, organ bağış birimi, genel yoğun bakım ve kardiyoloji yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Gaziantep Özel Sevgi Hastanesi’nden randevu almak için iletişim numarası tercih edilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Boy Kilo Endeksi, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Boy Uzatma, EKG, Beta HCG, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, CRP, Akupunktur, Tomografi, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Lavman, Tüp Bebek, Nebulizatör, Kürtaj, İşitme Cihazı, Bakır, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Hemogram, Check Up, EEG, İlk Yardım, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, Ultrason, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Ameliyat, EMG, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Regresyon, Selenyum, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, ALP, ASO, Torch, Rehabilitasyon, Manuel Terapi, HBSAG, Kortizol, Lityum, Nefes Egzersizleri, Serbest T4, Röntgen, Bademcik Ameliyatı, Kulak Temizleme, Glukoz, Bel Fıtığı Ameliyatı, Elisa Testi, Peg, Bilişsel Davranışçı Terapi, Troponin, Dikkat Testi

Doktorlar

Uzm. Dr. Rıdvan Musullu
Nöroloji,
Dr. Ömer Tekin
Pratisyen,