Etik Hastanesi

Nöroloji , Psikiyatri , Diyetisyen , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Tıbbi Biyokimya ...Daha fazla göster
0 Görüş

Etik Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Doktor Remzi Gönenç Sokak No:5 / Lefkoşa

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Etik Hastanesi Lefkoşa’da açılmış ilk özel hastanedir. Hastane 2000 yılında halka hizmet vermeye başlamıştır. Alanında uzman hekimleriyle kurulduğu günden bu yana Lefkoşa halkına yüksek standartlı sağlık hizmeti vermektedir. Hastalar 1141 acil destek hattı sayesinde hastaneden 7/24 hizmet alabilmektedir. Özel Etik Hastanesi kaliteli hizmetin yanında verdikleri hizmetin güvenilir, şeffaf ve ulaşılabilir olmasına da dikkat etmektedir.

Özel Etik Hastanesi çocuk sağlığı ve hastalıkları, kulak burun boğaz, psikiyatri, cilt hastalıkları gibi temel sağlık hizmetlerini nitelikli hekimleriyle hastalarına sunmaktadır. Ayrıca hastane lazer epilasyon hizmeti de vermektedir.

Özel Etik Hastanesi Lefkoşa halkına teknolojik altyapıya sahip, nitelikli hekimleri ve sağlık çalışanlarıyla donanımlı bir sağlık imkânı sunmaktadır. “Özel Hastane” konforunu hastalarına yaşatan Özel Etik Hastanesi, her hastası ile özel olarak ilgilenerek tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hasta memnuniyeti hastane için her zaman göz önünde bulundurulması gereken bir husustur. Hastaların talepleri doğrultusunda verdikleri sağlık hizmetinde gerektiğinde belli düzeltmeler yapılmaktadır. Böylelikle aslında hastane yeniliğe her zaman açık olduğunu da göstermektedir. Yeniliğe, değişime, gelişime her zaman açık olan Özel Etik Hastanesi, hastaları için hep en iyisini sunmaya çalışmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Ketojenik Diyet, Kanal Tedavisi, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Libido, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Tomografi, CRP, NLP, Kök Hücre Tedavisi, Tüp Bebek, Kürtaj, RF, İşitme Cihazı, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Hemogram, Check Up, EEG, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Ultrason, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Prp, Ürik Asit, Ameliyat, EMG, K Vitamini, Mamografi, Regresyon, Selenyum, Kolajen, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Diş Kaplama, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Oksitosin, EMDR, Ovulasyon Testi, FFA, ALP

Doktorlar

Fatma Deniz
Dermatoloji,
İsmet Başar
Üroloji,
Ferda Selçuk
Nöroloji,
Mustafa Sakallı
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Op. Dr. Tarık İzbul
Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Genel Cerrahi,
Op. Dr. Kemal Tavukçu
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Dt. Tamer Öncül
Ağız ve Diş Sağlığı,
Uzm. Dr. Halit Güven Erkal
Dahiliye,
Hüseyin Kalgay
Ortopedi ve Travmatoloji,
Çiğdem Bakkaloğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Uzm. Dr. Güven Erkal
Dahiliye,
Uzm. Dr. Ayşe Okan
Diyetisyen,
Uzm. Dr. Ulus Kasap
Tıbbi Biyokimya,