Başkent Üniversitesi Adana - Çukurova Poliklinikleri Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Belediye Evleri / Adana

Yol tarifi, adresi nerede?

Başkent Üniversitesi, Türkiye Organ Nakli ve Yanık Tedavi Vakfı ile Haberal Vakfının girişimleri sonucunda, 13 Ocak 1994 tarihinden itibaren sağlık alanında ilk, eğitim alanında üçüncü vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur. Türkiye’nin 12 yöresine hizmet veren hastaneleri, diyaliz ve rehabilitasyon merkezleri ile (Ankara/Merkez, Bağlıca, Ayaş, Yapracık, İstanbul, İzmir, Yalova, Adana/Yüreğir-Seyhan-Kışla Sağlık Yerleşkesi-Çukurova, İskenderun, Şanlıurfa, Alanya, Konya, Tokat/Zile) sağlık konusunda tedavi imkânı sunulmaktadır.

Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi, Başkent Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı, kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversite hastanesi olarak, 26 Haziran 1998 tarihinde Adana Yüreğir’de hizmet vermeye başlamıştır. 2002 tarihinde Özel Seyhan Hastanesi’nin hisselerinin devralınması ile Özel Seyhan Hastanesi, Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesine dahil edilmiştir. 17 Kasım 2006 tarihinde Kışla Yerleşkesi hizmet vermeye başlamıştır.

Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bağlı olan Çukurova polikliniğinde 08.00 - 20.00 saatleri arasında endokrinoloji, gastroenteroloji, göz hastalıkları, hematoloji, kadın doğum ve hastalıkları polikliniğinde hizmet verilmektedir. 08.00- 17.00 saatleri arasında ise diş tedavi polikliniği, diyet polikliniği, üroloji polikliniği, psikiyatri polikliniği ve diğer polikliniklerde hizmet verilmektedir. Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Çukurova Ek Hizmet Binasından randevu almak için iletişim numarası tercih edilmektedir.

Hizmetler:

IQ Testi, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Endoskopi, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, Lökosit, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, Beta HCG, Eritrosit, Testosteron, EKG, Normal Doğum, Sünnet, Tomografi, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Lavman, Diyet, NEU, Bakır, Tüp Bebek, Kürtaj, Homeopati, Hemogram, Check Up, Progesteron, Katarakt Ameliyatı, Ultrason, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Prp, Ameliyat, EMG, K Vitamini, Mamografi, Regresyon, Kolajen, Sezaryen Doğum, Diş Kaplama, Laparoskopi, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, FFA, ASO, Torch, Lityum, MPV, MCV, Nefes Egzersizleri, Zirkonyum Diş, Röntgen, HCT, MCH, Elisa Testi, Peg, Troponin, Bilişsel Davranışçı Terapi, Dikkat Testi, Disleksi Testi, Hormon Testi, Sperm Testi, Dil ve Konuşma Terapisi, Dansite, Trakeostomi, Anne Sütü Saklama ve Sağma, Vazektomi, Kontakt Lens, Biyopsi, MCHC, Sonda, PSA, Kriyoterapi, NST, Psikoterapi, Rahim Filmi, Kateter, Kan Tahlili, Vücut Yağ Oranı, Rorschach Testi

Doktorlar