evim.com

Yeditepe Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi

0 Görüş

Yeditepe Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Acıbadem mah. Bağ sok. No: 4. Kat: B1 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri 2005 yılından beri nitelikli sağlık hizmeti vermektedir. Bünyesinde ulusal ve uluslararası başarıları bulunan hekimleri, nitelikli sağlık personelleri ve donanımlı hastane binalarıyla İstanbul halkına uluslararası standartlarda bir sağlık hizmeti vermektedir. Hastanelerini ileri teknolojik altyapı ile donatan Yeditepe Üniversitesi, sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek hastanelerinde uygulamaya koymaktadır. Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri, sadece İstanbul’da değil, Türkiye’de ismini duyurmuş, hizmetlerinde sıkça söz ettiren kurumlar arasında yer almaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri’nin bir tanesi de Yeditepe Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi’dir. Yeditepe Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi, 2008 yılında nitelikli sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Hastanelerinde bilimsel gelişmeleri yakından takip eden Yeditepe Üniversitesi, bilimin yanında aynı zamanda doğanın şifasından da yararlanarak hastalarına çeşitli tedavi yöntemleri sunmaktadır. Hem bilimsel, hemde geleneksel tıbbı birbirine harmanlayan Yeditepe Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi, hastalarına son derece güvenilir, şeffaf ve yüksek standartlı bir sağlık hizmeti vermektedir. Sağlık merkezinde ozon terapisi ve akupunktur ünitesi hizmet vermektedir.

Yeditepe Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi, etik değerlere uygun olarak verdiği nitelikli sağlık hizmeti ile birçok hastanın güvenle tercih ettiği bir sağlık kuruluşu olmuştur.

Hizmetler:

Akupunktur, Biorezonans, Hipnoterapi, Apiterapi, Balneoterapi, Kineziterapi, Şelasyon, Kupa Tedavisi

Doktorlar