evim.com

Yeditepe Üniversitesi Doku Tipleme Laboratuvarı

0 Görüş

Yeditepe Üniversitesi Doku Tipleme Laboratuvarı Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Acıbadem mah. Bağ sok. No: 4. Kat: 3 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri 2005 yılından beri nitelikli sağlık hizmeti vermektedir. Bünyesinde ulusal ve uluslararası başarıları bulunan hekimleri, nitelikli sağlık personelleri ve donanımlı hastane binalarıyla İstanbul halkına uluslararası standartlarda bir sağlık hizmeti vermektedir. Hastanelerini ileri teknolojik altyapı ile donatan Yeditepe Üniversitesi, sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek hastanelerinde uygulamaya koymaktadır. Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri, sadece İstanbul’da değil, Türkiye’de ismini duyurmuş, hizmetlerinde sıkça söz ettiren bir kurum olmuştur.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri adı altında hizmet veren sağlık kuruluşlarından birisi de Yeditepe Üniversitesi Doku Tipleme Laboratuvarı’dır. Laboratuvar, 2013 yılında çalışmalara ve hizmet vermeye başlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Doku Tipleme Laboratuvarı, organ nakil merkezlerine nitelikli hizmetler vermektedir. Laboratuvar, Yeditepe Üniversite Hastaneleri’nde gerçekleşen organ nakillerine hizmet vermektedir. İleri teknoloji ile donatılan laboratuvar çalışmalarında ‘yüksek moleküler çözünürlüklü doku tipleme testleri’ kullanılmaktadır. Ayrıca Yeditepe Üniversitesi Doku Tipleme Laboratuvarı, EN ISO 15189 akreditasyona sahip bir laboratuvardır. Ayrıca laboratuvarın sahip olduğu bir başka sertifika ise, TÜRKAK ISO 15189 Laboratuvarlar Akreditasyon sertifikasıdır. Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri birçok ilke imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir. Kurumda, yine bir ilk olarak bu sertifikalara sahip ilk üniversite laboratuvarı yer almaktadır.

Hizmetler:

Hemogram, Homeopati, İnsülin Direnci Testi, TİT, Pinnertest, İdrar Kültürü, Gıda İntolerans Testi, Gaita Testi, Periton Diyalizi, Tiroid Ameliyatı, Subkutan Enjeksiyon, Şeker Hastalığı Ameliyatı, Polisomnografi, York Testi, Ter Testi, Hormon Tedavisi, Fizik Muayene, Prick Testi, Eksplorasyon, Palpasyon, Glukoz Testi, Üre Nefes Testi, Karaciğer Fonksiyon Testleri, Gluten Testi, İnsülin Testi, ENA Testi, Ors Tedavisi

Doktorlar