Özel Yücelen Hastanesi

Psikoloji , Nöroloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Acil Servis , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Yücelen Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Kötekli Mahallesi, Marmaris Bulvarı, 65. Sokak, 22/C / Muğla

Yol tarifi, adresi nerede?

Muğla Yücelen Hastanesi, 1996 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Sağlıkta 23 yılını dolduran hastane, 1996 yılından itibaren insana saygı sloganıyla hizmet vermeye devam etmiştir. 1962 yılından itibaren kerestecilik, inşaat ve turizm otomotiv gibi sektörlerde hizmet veren Yücelen Grup, 1996 yılı itibarı ile Muğla Yücelen Hastanesi ile faaliyet göstermeye başlamıştır. 2009 yılında Muğla’nın Ortaca ilçesinde yeni bir hastane açılmış, Ortaca Yücelen Hastanesi kurulmuş ve hasta kabulüne başlamıştır. Daha sonra 2013 yılında Marmaris'te Marmaris Yücelen Hastanesi kurulmuştur ve milyonlarca kişiye sağlık hizmeti vermektedir.

Hastanede yer alan bilimler arasında; beslenme ve diyetetik, nükleer tıp, psikoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, hemodiyaliz, göz hastalıkları, biyokimya ve acil servis birimleri oluşturulmuştur. Bunun dışında diğer hastanelerde yer alan genel poliklinik hizmetleri verilmektedir. Hastanede ayrıca online işlemler gerçekleştirilmekte ve bu işlemlerle hastaların randevu, tetkik sonuçları ve iş başvurusu yapabilmeleri sağlanmaktadır. Hastanede yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve erişkin yoğun bakım üniteleri yer almaktadır.

Muğla Yücelen Hastanesi, sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkmayı sağlamıştır. Organ bağışı ile hep birlikte el ele bir gönülden bir gönüle projesi, bebek dostu hastane, sağlık için en az 10.000 adım, lösemili çocuklar için maske gibi sosyal projelerde yer alan hastane, bu konuda büyük takdir toplamaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, B Vitamini, Burun Ameliyatı, İşitme Cihazı, Protez Saç, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, Check Up, EEG, B6 Vitamini, Bilirubin, İlk Yardım, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi

Doktorlar

Uzm. Dr. Tözün Soytaş
Dahiliye,
Uzm. Dr. Sümer Doğan
Acil Servis,
Dr. Vasfi Sumur Gazezoğlu
Pratisyen,
Uzm. Dr. Yücel Kahyaoğlu
Psikiyatri,
Uzm. Dr. Şengül Kutlu
Radyoloji,
Dyt. Ceren Türk
Diyetisyen,
Uzm. Dr. Tansel Erdem Azık
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,