Özel Grand Medical Hospital

Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Diyetisyen , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Kardiyoloji , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Androloji , Acil Servis , Koroner Yoğun Bakım , Tıbbi Biyokimya ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Grand Medical Hospital Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Cad. No 4 Menemen Yolu Üzeri / Manisa

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Grand Medical Hastanesi, 2011 yılında Manisa iline bağlı olan Yunusemre mahallesinde sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Hastane, 4 bin 500 metrekarelik bir alana inşa edilmesi nedeniyle bölgede sağlık hizmeti veren öncü özel hastanelerden biri olarak kabul edilmiştir. Hastanenin kapalı hizmet alanı ise 7 bin 500 metrekaredir. Özel bir kuruluşu olan hastane, tam teşekküllü bir yapıya sahiptir. Özel Grandmedical Hastanesi’nde hem poliklinik hizmetleri, hem de klinik hizmetleri verilmektedir. Hastane bünyesinde bulundurduğu genel yoğun bakım ve ameliyat odaları sayesinde bölge halkının ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetini almalarını  sağlamaktadır. Hastanede her ana bilim dalında poliklinik hizmeti verilmesinin yanında, her alanda hizmet veren yoğun bakım odaları da hastaların hastaneyi tercih etmesinde büyük önem taşımaktadır. Hastanede 30 yetişkin dahili yoğun bakım odası, 5 kalp damar hastalıkları hastaları için yoğun bakım odası ve 10 adet de yenidoğan yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplamda 45 adet yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Hastanenin hasta yatak kapasitesi ise 102 olarak belirlenmiştir.

Hastanede bulunan ameliyat oda sayısı ise 5’tir. Bu ameliyat odaları, son teknoloji ile donatılmıştır. Yıl içinde yüzlerce operasyon başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Hastanede verilen ana bilim dallarındaki hizmetler dışında, pek çok hastanede verilmeyen özellikli hizmetler de bulunmaktadır. Dermatokozmetoloji, tüp bebek ve diş sağlığı konusunda bölgede hizmet veren nadir sağlık kuruluşlarından biridir. Hastanede bulunan bütün birimler tarafından kullanılmak üzere, üstün nitelikli bilgisayar sistemleri ile kurulmuş MR, tomografi ve ultrason servisleri de bulunmaktadır. Hastaneden gerekli durumlarda acil servis hizmeti de verilmektedir.

Özel Grandmedical Hastanesi, bölgedeki diğer hastanelere oranla daha kullanılabilir bir web sitesi oluşturmuştur. Hastanede verilen tüm sağlık hizmetleri, tüm detayları ile buradan öğrenilmektedir. Ayrıca internet üzerinden hastaneye randevu oluşturmak imkânı da yine hastane sitesi aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.  Hastaneden sağlık hizmeti almak için iletişim numarasından irtibata geçerek de randevu oluşturmak mümkündür.

Hizmetler:

Vitamin, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Boy Uzatma, EKG, Sedimantasyon, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Akupunktur, Tomografi, CRP, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, Tüp Bebek, Nebulizatör, Kürtaj, RF, İşitme Cihazı, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Hemogram, Check Up, EEG, İlk Yardım, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Ultrason, Göz Testi, Prolaktin, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Ameliyat, EMG, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Selenyum, Kolajen, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Diş Kaplama, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Oksitosin, Ovulasyon Testi

Doktorlar

Uzm. Dr. Ümit Görgülü
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Uzm. Dr. Ferhat Özyurtlu
Kardiyoloji,
Dyt. Dılara Sert
Diyetisyen,
Fzt. Mehmet Fatih Katran
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Dr. Levent Akbulut
Pratisyen,
Uzm. Dr. Canan Kuş Saydam
Dahiliye,
Uzm. Dr. Cemile Özen
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Dr. Pınar Danışman
Acil Servis,
Op. Dr. Mümtaz Kahya
Genel Cerrahi,
Uzm. Dr. Ayşe Nilgün Kocabaş
Göğüs Hastalıkları,
Uzm. Dr. Ünal Dökücü
Ortopedi ve Travmatoloji,
Doç. Dr. Adem Güler
Kalp ve Damar Cerrahisi, Pratisyen,
Uzm. Dr. Mehmet Emin Katrancı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Uzm. Dr. Mahmut Acar
Kardiyoloji,
Op. Dr. Kamal Jumshudov
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Uzm. Dr. Ayşe Nur Evrenos
Kadın Hastalıkları ve Doğum,