Özel Farabi Hastanesi

Nöroloji , Psikiyatri , Diyetisyen , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Kardiyoloji , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , İmmünoloji , Kulak Burun Boğaz , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Pratisyen , Acil Servis , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Mikrobiyoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Farabi Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Kosova, Ebru Sokak. No: 14 / Konya

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Konya Farabi Hastanesi, bölgesindeki hastalara daha fazla cevap verebilmek adına 30 Temmuz 2009 yılında kurulmuş ve hasta kabulüne başlamış olan bir hastanedir. Dünya standartları üzerinden hizmet veren Özel Konya Farabi Hastanesi aynı zamanda standart sağlık uygulamaları yerine daha ilerlemiş olan uygulamaları tercih etmektedir. Bu nedenle hastane içerisinde ölüm oranı çok azdır. Hastalarına 5 yıldızlı otel konforunu sağlayan Özel Konya Farabi Hastanesi, tüm zamanların en lüks ve kullanışlı olan otelleri arasında yer alır. Bunun için almış oldukları birçok ödül bulunmaktadır. Sadece Konya ve çevre illerinde değil Türkiye içerisinden birçok şehirden hasta kabul etmektedir. Bunun için acil servisi içerisinde tam teşekküllü olarak hizmet veren 2 adet ambulans hizmet etmek için hazır bulundurulmaktadır. Tüm personeller alanında eğitimlerini tamamlamış kişilerden oluşmaktadır.

Özel Konya Farabi Hastanesi 120 yatak sayısına sahiptir. Ayrıca 29 polikliniği bulunan Özel Konya Farabi Hastanesi, sabah 09.00 ile öğlen 16.00 ya kadar hastaları muayene etmek için çalışmaktadır. Akıllı bina olarak tasarlanan hastane içerisinde ayrıca 4 adet üstün teknolojiler ile donatılmış ameliyathane bulunmaktadır. Ayrıca yeni doğan servisi içerisinde de yine son teknoloji kullanılmıştır. Özel Konya Farabi Hastanesi içerisinde bulunduğumuz çağın en üst teknolojilerinin kullanıldığı Siemens radyoloji sistemler ile donatılmış görüntüleme merkezine sahiptir. Ayrıca açık MR, dört boyutlu ultrasonografi, koroner anjiyografi, tomografi, mamografi, röntgen ve bunun gibi cihazlar ile tüm hastaların sonuçlarının hemen ve doğru şekilde verilmesi için çalışmaktadır.

Özel Konya Farabi Hastanesi 10.500 m2 kapalı alan içerisinde 200 araca yetecek kadar otoparkı bulunan bir yapıdadır. Aynı zamanda eğlendinlen diye adlandırılan rekreasyon parkları sayesinde ziyaretçiler de düşünülmüştür. Ayrıca tüm tetkiklerin kolayca yapılabildiği ileri teknolojiye sahip, laboratuar ve analiz ünitesi de yine hastanenin alt katında hizmet vermektedir. Özel Konya Farabi Hastanesi kampus yolu üzerinden su deposu tramvay istasyonuna 100 metre uzaklıkta bulunmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Alerji Testi, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, B Vitamini, Burun Ameliyatı, İşitme Cihazı, Protez Saç, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, Check Up, EEG, B6 Vitamini, Bilirubin, İlk Yardım, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi

Anlaşmalı Kurumlar:

Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, Eureko Sigorta

Doktorlar

Dyt. Hilal Acar Kuş
Diyetisyen,
Uzm. Dr. Osman Tüfekçi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Dr. Ali Tekelioğlu
Acil Servis,
Op. Dr. Yusuf Aksoy
Ortopedi ve Travmatoloji,
Uzm. Dr. Murat Sakallı
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. Sarenur Esener
Dermatoloji,
Uzm. Dr. Hakkı Analı
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,
Dr. Mehmet Köklü
Acil Servis,
Uzm. Dr. Beril Yavuz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Dyt. Hilal Acar
Diyetisyen,
Uzm. Dr. Serhan Özyıldırım
Kardiyoloji,
Op. Dr. Atilla Orhan
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Op. Dr. Sezgin Şimşek
Ortopedi ve Travmatoloji,
Op. Dr. Bülent Erenoğlu
Genel Cerrahi,
Dr. Ahmet Kürşad Acar
Pratisyen,
Prof. Dr. Cevat Özpınar
Kalp ve Damar Cerrahisi,