Özel Echomar Ereğli Hastanesi

Nöroloji , Gastroenteroloji , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Pratisyen , Acil Servis , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Patoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Echomar Ereğli Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Çetin Apatay Blv No 18 / Zonguldak

Özel Echomar Hastanesi Uğur Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında 3 Aralık 2009 yılından itibaren resmi açılışını gerçekleştirmiştir. Karadeniz Ereğli'de sağlık alanında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 31 hekimle 20 branş üzerinde çalışma yürütmektedir ve 300'e yakın sağlık personeli ve sağlıkla ilgili alanlarda hizmet veren personeli bulunmaktadır. Echomar Özel hastanede acil servis ve genel polikliniklerinin yanı sıra cerrahi müdahalelerde bulunabilecek estetik cerrahi poliklinikleri de bulunmaktadır.

Güler yüzlü uzman kadrosu ile etik değerlere bağlı olarak hizmet veren Echomar özel sağlık kuruluşu hızlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini sunmayı hedeflemektedir. Teknolojiyi kullanarak çağdaş bilgi ve tüm branşlarda hizmet veren nitelikli çalışanları ile hasta memnuniyetini ön plana tutup sempatisini kazanarak kurumsal kimliğe dönüştürmektedir. Hastanede hizmet verilen sağlık alanında kalite bilinci gelişmiş beklentilere uygun çözümler oluşturulmaktadır. Hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürülmektedir. Yüksek standartlarda sağlık hizmeti verilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca doğa dostu ve çevre bilinci anlayışı ile referans bir hastane olmak hastanenin bağlı kaldığı ilkeler arasında yer almaktadır.

Hastanenin özel nitelikli bölümleri arasında taş kırma ünitesi, MR ünitesi, Patoloji, mikrobiyoloji, estetik, radyoloji ve görüntüleme, mamografi, 4 boyutlu görüntüleme, kapalı emar, açık emar, dijital mamografi, kesit tomografi ve doppler ultrason bulunmaktadır.

Hizmetler:

Vitamin, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Ketojenik Diyet, Kolonoskopi, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, CRP, Kök Hücre Tedavisi, Lavman, Dermapen, Akupunktur, Tomografi, Kürtaj, Tüp Bebek, Nebulizatör, RF, Mezoterapi, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Burun Ameliyatı, Anjiyo, Çinko, TSH, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, İlk Yardım, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Ultrason, Botoks, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Selenyum

Doktorlar

Dr. Nevzat Çimenoğlu
Pratisyen,